אני יודעת שאתן מצפות לפוסט נוסף בסדרת “איך לבזבז את הכסף שלכן בחגיגות Shopping IL” וכן, בסוף הפוסט יופיעו כמה המלצות למבצעים שכדאי לשים אליהם לב אם אתן בעניין, אבל זו לא מטרת הפוסט.

אני כאן דווקא כדי לדבר איתכן איך לשמור על פוקוס בחודש הזה של המבצעים: איך לא להיגרר אחרי כל מבצע שיתפרסם באתרים ובכלליות, איך לא להפוך את Shopping IL, חג הרווקים, בלאק פריידי וסייבר מאנדיי לחגיגה בלתי נגמרת של אוברדראפט.

אז הטיפ הראשון שלי, שמיועד אליכן אבל בעצם גם אליי הוא קודם כל להירגע:

איך להימנע מקניות מיותרות במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגא

כן, פשוט לנשום עמוק. כאמור, זה עניין שאני מתמודדת איתו בעצמי: פעמים רבות אני קונה את המוצר הלא נכון או את המוצר הנכון בטיימינג הלא נכון, רק כי הדיל הזה טוב מכדי לפספס אותו וכי אין שום תחושה שמשתווה להכרה שאת כה ממולחת וחטפת את המוצר שרצית באותו רגע במחיר הטוב ביותר.

החודש הקרוב יהיה עמוס במוצרים שתרצו לקנות באותו רגע במחיר הטוב ביותר אבל תנו לי לספר לכן סוד קטן – אם יש מוצר שאתן רוצות מספיק זמן, אתן גם תצליחו לקנות אותו בהנחה כזו או אחרת, במוקדם או במאוחר.

כל הרשת מלאה במסרים של “הטבות חד פעמיות” ומספיק להציץ בתיבת הניוזלטרים שלי כדי להבין שהן בעצם לא כאלה חד פעמיות אחרי הכל. למעשה, הרבה אתרים דווקא בוחרים בטקטיקת שיווק שגורמת להם לתקשר מבצעים והטבות שלא במסגרת החודש הזה וזו הסיבה שכבר ראינו גל של מבצעים שווים עוד לפני שהחודש בכלל החל, מה שאומר שגם בדצמבר יישארו עוד מבצעים בעולם הזה.

דבר נוסף שאני ממליצה הוא לעבוד עם רשימות, כך שהצורך שלכן לא יתעורר לפי מידת הנחשקות של הסייל אלא זה יהיה צורך אמיתי במוצר מסוים שיתממש רק במידה והמחיר יהיה מספיק אטרקטיבי. זה לא ממש סוד גדול אילו מבצעים צפויים והיכן, אז ניתן לתכנן בצורה די מדוקדקת מה תרצו לקנות מבעוד מועד.

אם התקציב בכל זאת מאפשר, אפשר בהחלט להשאיר מקום לרכישה אחת שהיא רכישת פינוק ספונטנית יותר למקרה שבאמת תצוץ הטבה שלא צפיתן מראש. אם התקציב שלכן מאפשר גמישות מסוימת אז לגמרי תאפשרו לחודש הזה להיות החודש שבו אתן מתפרעות קצת יותר, כי אחרי הכל, למה לא?

אני שמתי עין על תיק באסוס, על הפודרה ועיפרון הגבות של שארלוט טילבורי באתר Cult Beauty (שהשמועה אומרת שיהיה ב-15% הנחה כל האתר) וסרום יום של Herbivore botanics, אבל שוב, לא הכל מאסט בעיניי וזה בעיקר פונקציה של כמה בשורה התחתונה הכל ייעלה לי ועד כמה זה סובל דיחוי מבחינתי.

טיפ נוסף שאני ממליצה לכן הוא שאם התקציב זעום והמסגרת חונקת – אל תבדקו ניוזלטרים בחודש הזה. כל האתרים כבר התחילו לתקשר מסרי כריסמס שהם מסרים מאוד שיווקיים ואגרסיביים – ועם הבלאק פריידי ברקע זה אומר שרובם מוכנים לשלוף את התותחים הכבדים ולא בוחלים באמצעים. כבר נפלתי בפח של 20% הנחה שקיבלתי מאסוס כי הם “התגעגעו אליי” וזו טקטיקה ידועה של אתרים רבים שמשחקים את התפקיד של החבר הקנאי, תהיו חכמות מזה.

הניוזלטרים שמורים אצלי בלשונית נפרדת, אז אני יודעת שאם אני נכנסת לשם כנראה מדגדג לי באצבעות לקנות משהו ואז זו זירת מלחמה שבה כל אחד לעצמו, קשה שם בחוץ!

במדיה החברתית סביר להניח שלא תצליחו להתחמק מכל מיני ידיעות ומבצעים – וכאן אני דווקא בעד לא לאמץ גישה קיצונית מדי. אתן יודעות מה עתיד לקרות? מרוב שכולן יספימו באותם מבצעים, שחלקם לא באמת אטרקטיביים ותקבלו כל כך הרבה תוכן שיווקי לוריד, יש סיכוי סביר שעד הבלאק פריידי יימאס לכן מטרפת הקניות ובמקום לבזבז עד אובדן הכרה תעדיפו לשמור את הכסף למטרות אחרות. מתפללת שזה יהיה המצב גם איתי.

איך להימנע מקניות מיותרות במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגא

אז תזכרו, אנחנו נשים חזקות! ואם בכל זאת מעניינים אתכם מבצעים, כי אתן יודעות, אני בעד שנהיה מודעות למה שקורה שם בחוץ ונחליט מה נעשה עם זה, אז יש כמה אתרים שכבר עכשיו מציעים הטבות שוות ואלו הבחירות הכי טובות בעיניי:

✛ גילטי מציעים 20% הנחה על כמות אדירה של מוצרים. מוצרים שכדאי לשים לב אליהם: ההיילייטרים המצוינים ושפתוני המאט של OFRA, המברשות המעולות של Mikaella, מוצרי השיער של אמיקה, מוצרי טיפוח של אנה לוטן וג’יג’י, מכאן

✛ ל’אוקסיטן מציעים 25% הנחה על כל האתר, מוצרים שכדאי לשים לב אליהם: כל המוצרים מקו השקד בעצם וגם מחלקת הנרות שלהם לבית מוצלחת אם זה מעניין אתכן! מכאן

✛ סטרוברינט מציעים 11% הנחה על כל רכישה באתר מעל 55$, בנוסף להנחת הנאמנות הרגילה שבמקרה שלי גם כך עומדת על 7.5%, כך שזה שווה. מוצרים ששווה לשים לב אליהם: טוב, בסטרוברינט באמת יש הכל מהכל, כולל מוצרי ל’אוקסיטן אז שווה להשוות מחירים אם אתן מעוניינות ברכישה גדולה. בנוסף, סטרוברינט זה מקום מעולה אם אתן מתעניינות במותגי נישה כמו Byredo ו- Diptyque, מכאן

תזכרו, אנחנו נשים חזקות!