נעים מאוד, אני בלונדינית.

טוב, בערך. איך זה קרה, אתן שואלות? זו הייתה העונה הזו בשנה שבה עקצץ לי לשנות, לנסות משהו חדש. שקלתי לחזור שוב לג’ינג’י אבל הבנתי שמיציתי את האפיזודה הזו בינתיים והבנתי שכבר לא נותרו לי אפשרויות רבות לפנות אליהן. אז בהיעדר ברירה אחרת החלטתי להבהיר! זה לא באמת בלונד, זה חום בהיר ואני עדיין מנסה להיפטר מגוון הנחושת שדבק בי – אבל היי, אני אוהבת את זה! אם אתן תוהות מי אחראי לשינויים בשיער שלי בשנים האחרונות אז האיש הוא ניסים פרץ מקינג ג’ורג’, אדם מוכשר ומקסים שאין לי שום כוונה להחליף אף פעם.

%d7%9c%d7%95%d7%91%d7%94-%d7%97%d7%93%d7%a9%d7%94

יחד עם תספורת חדשה, לא שונה בהרבה אבל מרעננת – הפריזורה שלי קיבלה שדרוג לו היא בהחלט הייתה זקוקה לה. פריזורה חדשה, בוודאי שבהירה יותר, דורשת תחזוקה ולכן רציתי להציג בפניכן את השחקנים החדשים במגרש.

hair1

אתן כבר יודעות שאני עצלנית בכל הנוגע לשיער ולכן הלוק הקבוע שלי הוא למעשה לא לוק בכלל – הוא כולל תכשירים שמעניקים לשיער טקסטורה במראה נפוח יותר. אבל לפעמים השיער החדש מסתדר לי דווקא יותר עם בהיותו חלק: מרגיש לי יותר אלגנטי ובכן, פחות עצלני. אני שמחה לומר שסוף סוף יש לי מחליק שיער ראוי והוא מבית אמיקה ובכלל, לא זכור לי שנתקלתי בשנתיים האחרונות במוצר של אמיקה שלא ביצע את תפקידו נאמנה – המוצרים האלה הם באמת סוסי עבודה.

זו ההתנסות הראשונה שלי עם מכשיר חשמלי מבית אמיקה, למעט מחליק המיני שגם כן משרת אותי נאמנה אבל לתכולות פחות מאסיביות. אם מכשיר המיני הוא בחור לצאת איתו לדייט מדי פעם, אז המחליק החדש שלי זו לגמרי מערכת יחסים מחייבת. מדובר במחליק הקרמי של המותג והוא מגיע עם אופציה לכוון את מידת החום מה שאני מוצאת כמאוד נוח ויעיל. בחברה למשל ממליצים לכוון את הווסת ל-180 עד 200 מעלות אם מדובר בשיער רגיל או כזה שעבר הבהרה (שלום!) ולכוון ל-160 עד 180 מעלות לשיער מתולתל. בהחלט ממליצה לעיין בעלון הזה שבדרך כלל נוהגים לזרוק ישר לפח – זה יכול להיות שימושי וכו’.

אני מוצאת שהשימוש בו נוח וחלק – הוא לא מושך את השיער, לא שורף אותו, מרגישים היטב בהבדלים בביצועים כשמשחקים עם המעלות וחיצונית הוא ללא ספק שונה מכל המכשירים האפורים והכעורים שבדרך כלל ניתן למצוא בז’אנר המחליקים. לפני השימוש בו כדאי כמובן גם להשתמש בוויזארד, מוצר הדגל של אמיקה שנועד להגן על השיער מפני שימוש בחום.

hair2

יחד עם המחליק, יצא לי לאחרונה להתנסות גם במארז החגים האולטרה מפנק של המותג. דגמתי לאחרונה כמה מארזים לכבוד התקופה הזו של השנה ואין ספק שבכל הקשור לשיער – זה סוג של הדובדבן שעל הקשת שעל השיער… והבנתן את הרעיון. מדובר במתנה שיכולה להתאים למי שמעוניינת לרכוש סט מעולם הטיפוח אבל לא רוצה להסתבך עם כל מיני סוגיית התאמת סוגי העור או התאמת גוונים – שהרי זה מאוד אינדווידואלי. גם הפעם יש כל מיני רמות מחירים, החל מ-200 ש”ח למתנות סולידיות יותר ועד ל-399 ש”ח עבור המארז המפנק שבתמונה שכולל בתוכו מסיכה, את הוויזארד המפורסם, תיק רחצה שהוא יפיפיה בפני עצמו (ונדיר להיתקל במוצר יפה כל כך במארזים) ושמפו ללא מלחים.

הסיבה שבחרתי לצלם את הסט בשילוב עם תיק החופשות שלי היא כי אני בהחלט מתכוונת לארוז אותו יחד איתי לחופשה הקרבה וזה לגמרי סוגר את הפינה.

אגב, מוצר נוסף המתין לי בסט של אמיקה, כובע רחצה! מוצר שלא נתקלים בו כל יום ואם תשאלו את מונה, היא תקווה לא להיתקל בו פעם נוספת.

%d7%9e%d7%95%d7%a0%d7%94

עלות המחליק הקרמי היא 450 ש”ח, עלות קיט החגים הוא 399 ש”ח וניתן לקבל על כך פרטים נוספים באתר של אמיקה