אני מחבבת את קיילי ג’נר.

אני מחבבת את קיילי ג’נר. הנה, כתבתי את זה. לא מחבבת אותה ברמה שחיבבתי את ריקי מרטין בגיל 16, בואו נודה באמת, בריא זה לא היה, אבל אני מחבבת אותה בכל זאת ואני יודעת שזה לא פוליטיקלי קורקט להודות בזה.

כן, הבחורה היא בובת שעווה כבר בגיל 18. כן, היא שייכת לאחת המשפחות השנואות ביקום כולו. כן, היא ילדת שמנת שנולדה לאינספור פריוולגיות שרוב האנשים רק יכולים לחלום עליהם.

סקירת הפלטה של קיילי ג'נר בבלוג Fashion tails Luba Shraga לובה שרגא

למרות זאת, יש לה אימפריית איפור שמבוססת בינתיים על כמה מוצרים בודדים.

למרות זאת היא קובעת טרנדים וזו עובדה שמי שחיה בתרבות הזו לא ממש יכולה להתעלם ממנה.

למרות זאת היא גאונת שיווק, אולי אלה האנשים שבהם היא מקיפה את עצמה וכנראה שזו לא בדיוק אסטרטגיה שהיא רקמה במו ידייה אבל כאמור, כמי שחיה בעולם הזה – אני לא יכולה להתעלם מזה.

אז אני מחבבת אותה, בעירבון מוגבל, זה נכון, אבל זו האמת.

סקירת הפלטה של קיילי ג'נר בבלוג Fashion tails Luba Shraga לובה שרגא

ורציתי את הפלטה שלה, גם זו האמת. אני מחבבת צלליות ניטרליות אבל בואו נודה *באמת* – יש לי אוסף אינסופי שלהן.

בכל זאת רציתי את הפלטה הזו: רציתי את האריזה, את הלוק, את המוצרים המשלימים, את הציד, את אבק הכוכבים של בת ה-18 הזו שנולדה לתוך עולם שלעולם לא אבין.

לא רק שרציתי את הפלטה הזו אלא ממש ניסיתי להשיג אותה באופן פעיל, מה שכמעט לא קורה היום כשכל המוצרים זמינים ונגישים.

בפעם הראשונה כשלתי. הפלטה הייתה בסל הקניות שלי, כבר הייתי בתהליך השלמת הרכישה ורגע לפני – היא אזלה מהמלאי. בזתי לה והערצתי אותה בעת ובעונה אחת, על כך שהיא הצליחה לגרום לי לרפרש את האתר שוב ושוב, להתאכזב מכך שלא הצלחתי להוציא 42$ על הפלטה ואז להפוך לאובססיבית עבורה.

סקירת הפלטה של קיילי ג'נר בבלוג Fashion tails Luba Shraga לובה שרגא

בפעם השניה הצלחתי וזו הייתה תחושת הישג ממש טיפשית. הוכחה נוספת לכך שאני קורבן אופנה, הוכחה נוספת לכך שאנחנו חיים בעולם מקולקל… תקראו לזה איך שתרצו, אבל זה שימח אותי.

אז הפלטה נחתה אצלי והייתי מעט מהוססת אחרי שקראתי וצפיתי בלא מעט ביקורות קוטלות של מיטב היוטיוברים שממהרים להעניק תואר “Obsessed” בערך לכל מוצר שיוצא לשוק ודווקא הפעם לא היו בעדה. מה חשבתי עליה?

אהבתי את הפלטה הזו.

נכון, היא התקמצנה בה על מראה רק כדי לכתוב שוב את השם שלה. נכון, זו פלטה שיש בה מעט צלליות ותג מחיר לא נמוך בכלל. נכון שיש דילים טובים ממנה וצלליות יפות ממנה, אבל בואו נודה באמת – אנשים שרכשו את הפלטה הזו רכשו אותה בעיקר כי זו קיילי, כל שאר הסיבות זניחות. ברור לי שאם זה היה יושב אצלי על מקום רציונלי כבר הייתי מחפשת דיל טוב יותר.

אני מניחה שזה טיפשי וכנראה גם שטחי -אבל בעיניי זה לגיטימי. אני נהנית מהפלטה הזו, משתמשת בה כל יום ושמחה שקניתי אותה.

הצלליות חמאתיות, הפיגמנט מעולה, יש בה את כל הצלליות שצריך כדי להשלים לוק מא’ עד ת’. יש בה הרבה צלליות מאט שימושיות, צלליות מעבר טובות וצללית הארה מעולה.

סקירת הפלטה של קיילי ג'נר בבלוג Fashion tails Luba Shraga לובה שרגא

האם היא מושלמת? לא. הצללית השחורה בפועל יותר אפורה כהה מאשר שחורה מאט כמו שמצפים. הצלליות הסאטניות מאוד עדינות ובוודאי לא שימריות או מטאליות. היא מוגבלת מבחינת הלוקים שאפשר ליצור איתה ואתן יודעות מה? זה בסדר.

היא מאפשרת לי להשיג בדיוק אבל בדיוק את המראה שאני הכי אוהבת עם צלליות כאלה, היא מאפשרת לי להרגיש טוב עם עצמי והיא מזכירה לי שגם קיילי לא באמת נולדה כקיילי, אלא הפכה להיות כזו עם הזמן – ובמובנים מאוד מוזרים ומעוותים, זה מהמם בעיניי.

נשים לרגע את הפילוסופיה בצד, איך משיגים אותה? זו שאלה מורכבת. קיילי מעלה לאתר שלה סטוק מאוד מאוד מוגבל של מוצרים בהתראה קצרה מראש, בידיעה שתהיה התנפלות. זה אומר שצריך להשקיע לא מעט מאמץ כדי לברר מתי הפלטה תושק ולהיות אונליין, לרוב בשעות לא כל כך נוחות בשעון ישראל – כדי להשיג אותה. עבור רובכן זה יישמע טיפשי וזה בסדר גמור, אבל אני יודעת שיש לי גם קומץ קוראות שהרעיון לא מעורר בהן סלידה ויעשו את זה. אז לכן אגלה שהדרך הכי טובה להתעדכן היא דרך הסנאפצ’אט של קיילי Kylizzlemynizzl ולכל השאר אומר שגם אם קיילי היא לא כוס התה שלכן וזה ממש בסדר, אבל למצוא גילטי פלז’ר שכזה זה פשוט כיף, לא משנה מה עושה לכן את זה.