מעולם לא הייתי טיפוס של משקפי שמש. תמיד ידעתי מה אומרים: זה מגן על העיניים, קרני UV, שמש רעה, קמטים רעים, בלה בלה בלה. תמיד הרגשתי שזו טרחה ואף פעם לא ממש התחברתי לקונספט.

אף פעם לא התייחסתי לרכישה של משקפי מעצבים כאיזו מטרה או חשק, היו לי כמה משקפי מעצבים כאלה מעלים אבק בבית וקשה לומר שזה היבט בעולם האופנה שאי פעם ייחסתי לו משמעות מיוחדת.

הכל השתנה השנה ואני מייחסת זאת למותג משקפי השמש QUAI. אני מוצאת שהם הצליחו לעשות מתיחת פנים לעולם משקפי השמש ולהפוך אותם, מבחינתי לפחות – למשהו טרנדי, נחשק, נגיש יותר. מדובר במותג אוסטרלי שהפציע באסוס מתישהו השנה ושילב בתוכו כל מיני טרנדים כמו שיש ורוז גולד לצד טרנד שלמיטב ידיעתי החברה עצמה החזירה לאופנה – טרנד עדשות המראה.

אני די משוכנעת שעדשות המראה זה הדבר הכי טוב שקרה לי חוץ מנטפליקס, למרות שזה קוץ בתחת לצלם את זה. כיאה למישהי אובססיבית, האוסף שלי גדל וגדל וגדל… והנה הוא כאן במלוא הדרו:

sunglasses1

נתחיל מהעליונים לתחתונים (כתבתי תחתונים!):

✛ משקפי תורכיז, מכאן

✛ משקפי שיש, מכאן

✛ משקפיים בצבע אפרסק, מבל אנד סו

✛ משקפי גליטר, מכאן

✛ משקפי שמש שכרגע אינם נמצאים במלאי, מכאן

✛ משקפי שמש ורודים, מכאן

✛ משקפי שמש מאלי אקספרס, מכאן

✛ משקפי שמש ברוז גולד, מכאן

sunglasses2

אוקיי, אני לא ממש מגוונת. אני אוהבת משקפי Cat eye. אני אוהבת משקפי שמש עם נוכחות. לא אכפת לי ממותג כזה או אחר (למרות שאני יודעת שלקנות חיקויים זה לא יפה! אבל היי, אלה החיים עצמם). אני אוהבת את העובדה שיש לי מגוון ופתאום אני יכולה להתאים משקפי שמש לכל לוק ושאני יכולה לשלוף כל פעם זוג אחר.

אני אוהבת את אסוס ואני אוהבת את העובדה שפתאום יש לי אוסף, כי כזו אני, בחורה של אוספים. ושל משקפי שמש צבעוניים. ושל אסוס.