אמנם אני לא טיפוס של חגים, אבל בפועל אין לי שום בעיה עם חג כזה או אחר. יש לי בעיה עם הרפטטיביות שקשורה בהם, העובדה שלא תמיד יש לנו רצון לשאול את עצמנו מה באמת מתאים לנו והאם אפשר קצת אחרת. אתן כבר יודעות שאני אוהבת לשאול את השאלות הללו בכל ההיבטים הקשורים בחיים, אז למה לא בחגים?

בהקשר של ט”ו באב, אז תדעו שאני לגמרי בעד קיטש. קיטש זה דווקא כיף, אני אוהבת קיטש! אבל גם אותו אפשר לעשות בצורה קצת שונה וכיפית יותר.

כשיצאתי לדרך עצמאית, הדבר הראשון שייחלתי לעצמי הייתה ההזדמנות להשאיר את החותם שלי בפרויקטים שאבחר. זה ממש לא טריוויאלי – היכולת לבחור לעצמך פרויקטים קודם כל, מה שאומר שאת לא מונעת בהכרח מאילוצים כאלה או אחרים ושנית, שיהיה מישהו שיסמוך עלייך מספיק כדי באמת לאפשר לך את החופש היצירתי הזה.

הפקת ט

ואז זה קרה.

הולי שיט זה מפחיד. זה קצת כמו באהבה כשחושבים על זה, מעין צניחה חופשית כזו שעלולה להסתכם בהתרסקות, עלולה להיות החוויה הכי נהדרת שאי פעם תחווי ובמקרה הכי גרוע – עלולה להיות משהו משמים ובינוני כזה באמצע.

הכי מפחיד ליפול לבינוניות הזו אבל בואו נודה באמת, גם להתרסק זה לא בדיוק כיף. למרבה המזל, שום דבר מזה לא קרה בסט של הפקת ט”ו באב שלנו עבור Funailz, מותג צבעוני שאני עוקבת אחר הפעילות שלו במדיה כבר כמה זמן.

הפקת ט

אז החלטנו לשלב כוחות יחד ולייצר הפקת ט”ו באב עם כל הקיטש הפופי הזה שאנחנו אוהבות, אבל מזווית קצת שונה. להציג את הפרשנות שלנו למושג אהבה ואיך זה מתחבר לדעתנו לחג הזה. יצא כיפי, יצא קצת פאלי (אהמ), אבל בעיקר יצא משהו שאני ממש גאה ושמחה להציג אותו גם כאן – וכנראה שזה אומר הכל.

מיד כשקיבלתי את הפניה הזו ידעתי שאני רוצה משהו קונספטואלי, לספר סיפור באמצעות השילוב בין אובייקטים דוממים שאותם נוציא מהקונקסט שלהם וידיים. ידיים הן האיבר האהוב עליי בגוף ואני חושבת שהן יכולות לומר הרבה אז היכולת ליצור איזה מין קו עלילה באמצעות השימוש בידיים נשיות בלבד מאוד קסם לי.

הפקת ט

על הצילום הייתה אחראית מעין כי היה לי ברור שאם בצילומים קונספטואליים עסקינן, אין מתאימה ממנה ואין מישהי שתבין את הראש שלי יותר ממנה. יצא לנו לשלב פעולה כמה וכמה פעמים, גם על האתר הזה ולכן עבודה משותפת על סט לטובת פרויקט כזה היה מין רובד חדש במערכת היחסים המשוגעת שלנו. ט”ו באב לא שגרתי, כבר אמרתי?

הפקת ט

אחסוך מכן איחולים ותיאורים כאלה ואחרים לגבי החג, נדמה לי שאתן מכירות אותי כבר מספיק טוב. אומר רק שאני מקווה שאהבתן את הצילומים ועל הצד של Funailz בחוויה תוכלו לקרוא כאן.

קרדיטים

צילום: מעין חיים
הפקה וסטיילינג: לובה שרגא
דוגמניות:גליה רפאל, דניאל גלנדר ועמית לוי
גרפיקה: Funailz

הפקת ט

התפרסם גם בטיים אאוט:

הפקת ט