הופעה של סיה. פארק הירקון. חום ולחות של חודש אוגוסט. 40,000 איש במקום מיוזע אחד.

אתן לבטח יכולות לנחש שהזעתי כמו שלא הזעתי מעולם. זה היה שווה את זה, אבל וואו, היה רטוב.

אחרי ההופעה צעדנו לבית קפה וכשאני אומרת צעדנו – הכוונה היא שעשינו מסע יחד עם עוד 40,000 איש שחיפשו את דרכם הביתה אז תוסיפו גם לזה עוד כמה ליטרים של זיעה.

זה מפסיק להיות מגעיל בקרוב, נשבעת.

בכל מקרה, הגענו לבית הקפה, התיישבנו ואז בנון שלנטיות שלפתי מהתיק דפי בלוט לספיחת שומן (של אסנס, אבל גם של לייף עושים את העבודה) ותרסיס פנים של Pixi והרגשתי כמו מישהי שנולדה מחדש. בחיי.

מעבר לכך שזה ריענן לי את הפנים, זה פשוט שיפר את התחושה All over וזה חברות, פרייסלס.

זו בדיוק הסיבה שבגללה אני חושבת שתרסיס פנים הוא מאסט בתיק וזו בדיוק הסיבה שאני מציגה בפניכן כעת חמישה תרסיסים ששווים את ההשקעה:

mist5

אז נתחיל כאמור מהתרסיס שהציל אותי אחרי ההופעה, Petra milky mist של פיקסי, שהופכת להיות חברה מאוד חביבה עליי בתחום הטיפוח. מעבר לכך שהוא פסטלי ומהמם חיצונית – גם התרסיס עצמו מאוד נעים, אני גם משתמשת בו כדי להרטיב את הספוגית לפני הנחת האיפור ויש בתרסיס כל מיני רכיבים מעולים שאמורים לטפח את העור ולא רק לרענן אותו.

מחיר – 18 פאונד, מכאן

mist1

תרסיס נוסף שהוא סופר עדין, מרענן וכייפי הוא ה- Soothing face mist של המותג גלוסייה וכשמו כן הוא – לגמרי מרגיע את העור. על המיתוג המופתי של גלוסייה כבר דיברתי בפוסט הקודם.

מחיר – 18$, יש להשתמש בחברת שילוח כדי לייבא לארץ, מכאן

mist2

מוצר נוסף של פיקסי, הפעם Fixing makeup spray, שגם הוא בגדר מאסט לקיץ כי ובכן, האיפור רוצה לברוח מהפנים ומי יכול להאשים אותו. לא הייתי אומרת שהוא סוס עבודה, לכן הוא פחות יתאים לעור מאוד שומני אבל הוא עושה עבודה לא רעה בסך הכל אם יש לכן עור מעורב או יבש.

מחיר – 16 פאונד, מכאן

mist4

טוב, מספיק עם מוצרים שמזמינים מחו”ל. בואו נדבר על מוצרים שאפשר להשיג כאן בארץ, כמו למשל תרסיס הוורבנה הנעים וסיטרוסי של ל’אוקסיטן. המחיר שלו נוח והופך את המוצר למזמין במיוחד, לזרוק לתיק ולשכוח עד לפעם הבאה שמרגישים צורך בריענון.

מחירו 59 ש”ח וניתן להשיגו ברשת ל’אוקסיטן

mist3

אחרון חביב הוא מיסט הפנים החדש של סבון, עם האריזה המתוקה ובגודל מתאים לנסיעות באופן מיוחד. לחמוד הזה דרוש זמן קצת ארוך יותר להתייבש על הפנים, מה שעלול להיות קצת מעצבן אבל גם מעיד על כך שהוא אינו מכיל אלכוהול שזה תמיד סימן טוב.

את התרסיס ניתן לקנות כחלק מקיט קייצי ב-139 ש”ח, להשיג בסניפי סבון

אז מה עדיף, אתן שואלות? זה כבר עניין אישי, שכולל בתוכו פונקציות כמו נגישות, מחיר וסגנון. אף אחד מהתרסיסים כאן לא בולט באופן מיוחד שכן כולם משרתים בצורה מספקת אותה מטרה – ריענון הפנים, למעט תרסיס הקיבוע של פיקסי שאמור גם לסייע בקיבוע האיפור.

מהו התרסיס החביב עליכן?