כבר דיברנו על כך שהאהבה שלי לאיפור זול לא יודעת גבולות ובטח שלא יודעת שובע. זה גורם לי תמיד לחפש מוצרי דראגסטור זולים, אבל כאלה שלא משדרים משהו זול – כי זה אוטומטית טרן אוף מבחינתי.

מצאתי את שאהבה נפשי בפלטת ההיילייטרים Solstice של Sleek, פלטה שהפכה לאחת הנמכרות ביותר ולא בכדי, שהרי גם ג’פרי סטאר וגם ניקי טוטוריאלז גילו אותה ומאז הכל היסטוריה (אז כמובן שקורבן אופנה כמוני הייתה חייבת לדגום גם).

פוסט על איפור במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגא

למי שלא מכירה, SLEEK הוא מותג בריטי שהוקם בסך הכל ב-2009 והספיק להפוך מאז לאחד ממותגי ה-High street הבולטים. מחיר ממוצע של כל מוצר עומד על כ-60 ש”ח, סדר גודל של פלורמר אם משווים את המותג למה שאנחנו מכירות בארץ. כמעט כל מוצר שיצא לי לנסות של החברה היה מוצלח והם בהחלט יודעים לספק מוצרים פיגמנטיים באיכות גבוהה, מענה לטרנדים ודיופים למוצרים יוקרתיים בהרבה.

פוסט על איפור במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגא

sleek4

הפלטה הזו יצאה לפני שאנסטסיה הוציאו לאור את פלטת ההיילייטרים הפסטלית שלהם, כך שבמובנים מסוימים הפלטה של אנסטסיה נראית לי כמו דיופ לפלטה של SLEEK ולא להיפך. הפלטה מגיעה באריזה זהובה שנראית יוקרתית עם מראה גדולה וארבעה גווני הארה יפים -אחד אבקתית, אחת קרמית ושניים שהם מעין תערובת בין אבקה לפורמולת קרם.

פוסט על איפור במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגא

הגוונים עדינים, פיגמנטים וקלים לטשטוש – ללא יוצא מן הכלל. הגוון האהוב עליי הוא גוון הלילך אבל באמת שאני מוצאת את עצמי משתמשת בכולם ומרגישה שזו עדיין פלטה ייחודית בשוק ובמחיר של פחות ממאה שקלים, אי אפשר לטעות כאן.

את הפלטה אפשר להזמין מאיביי, ממש כאן או להוסיף כמה שקלים ולהזמין מהאתר הרשמי, לטובת אלו שלא סומכות על איביי ורוצות להזמין הישר מהמקור הרשמי.

פוסט על איפור במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגא

יצא לכן להתנסות בפלטה? אם כן, אשמח לדעת האם אהבתן אותה כמוני!