סקירת המוצרים החודשית הייתה מעניינת בעיניי, לא רק בגלל טיבם של המוצרים, אלא כי הייתה חלוקה ברורה בין מוצרים שאני אוהבת עד מאוד לבין מוצרים שלא כל כך בא לי לנסות בעצמי ואני לא מרגישה כמו קהל היעד עבורם. אולי זה נכון, אולי אני סתם סנובית, כך או כך – התוצאה מעניינת.

אם להיות כנה, אני לא חושבת שמישהי כאן באמת קוראת בי כי היא מחכה ברעד וחיל לסקירה כזו או אחרת שלי. אני לא מתאפרת מקצועית ולא מתיימרת להיות, אני חושבת שאני מתאפרת נחמד ובצורה שמתאימה לי בזמנים טובים ובצורה פחות מחמיאה בזמנים פחות מוצלחים, אני מכירה יותר טרנדים ומוצרים מתוקף היותי שופהיליקית במשקל כבד וגם בלוגרית שמקבלת כל מיני מוצרים אבל בגדול אני ה-girl next door ואולי זה מה שכיף כאן.

הבלוג שלי לא מתבסס על סקירת מוצרים, לא נתון לחסדיו של הפצה כזו או אחרת ובכלליות אני מרגישה שהיותי סוג של דינוזאורית במונחים של בלוגרית מאפשרים לי לומר מה שעולה על דעתי, בגבולות הטעם הטוב, מבלי לדאוג לעצבן אנשים כאלה או אחרים, כל עוד אני לא מעצבנת אתכן.

לא יודעת מה פשר החפירה הזו בפוסט על שפתונים נוזליים, אבל היי, לפעמים בחורה צריכה לכתוב את אשר על ליבה.

המוצרים שהוזכרו בסרטון:

✛ שלישיית שפתונים מטאליים של OFRA, מכאן

✛ גווני קלורי מאט חדשים של קרליין, גוון 29 ניודי גראנג’י וגוון 30 פוקסיה במחיר מבצע 59 ש”ח

✛ סבון לב של ביוטיקייר במחיר 3.8 ש”ח

✛ מארז מגבת של ביוטיקיירבצורת פרח במחיר 6.5 ש”ח

✛ קרם גוף וידיים מסדרת KISS ME במחיר חמישה שקלים

✛ מסיכת Youth mud של גלאם גלואו, מכאן

✛Victoria’s Secret משיקה מחדש בלעדית בחנויות ויקטוריה’ס סיקרט בנתב”ג, במסגרת השקה בינלאומית,
את סדרת הדגל האהודה- Victoria’s Secret Fantasies. את המוצרים של ויקטוריה’ס סיקרט ניתן להשיג בשתי נקודות: בדיוטי פרי ובמתחם שחקים טרמינל 3 שפתוח גם לקהל הרחב.

✛ פלטת היילייטרים של SLEEK, מכאן

✛ אסנס השיקו סדרת טיפוח חדשה להגנה מפני נזקי השמש וכוללת בין השאר ג’ל לניקוי עדין וקרם לחות למראה מאט לעור מעורב במחיר 15 ש”ח ו-16 ש”ח בהתאמה.

✛ שפתוניROUGE EDITION SOUFFLE DE VELVET של בורז’ואה במראה חצי שקוף ובמחיר 130 ש”ח לפני המבצעים השונים, להשיג בפארם, יש שמונה גוונים באוסף.

✛ השקה קיצית של שפתוני Infinity של איל מקיאג’, להשיג בסניפי הרשת

✛ שפתון Watermelon soda של ג’פרי סטאר, מכאן, מומלץ לעקוב אחרי האינסטגרם שלו כדי להתעדכן בחידושי מלאי

✛ מארז Lip smacker של קוקה קולה, מכאן

✛ לק מייבש של Sinful, מכאן

✛ Wizard של אמיקה, מכאן