הפוסט הראשון בסדרה התקבל בפעם הקודמת באהבה רבה ולכן החלטתי שעל אף הקושי שלי לתחזק במקביל כמה פינות עם תאריכים ומספרים – אני אישה חזקה ועצמאית – ולכן אצליח. מקווה שאתן מעריכות את ההקרבה.

כדי לחגוג את חג חמישי כראוי, הנה כמה דברים לעשות בסופ”ש, כדי לנצל באופן מקסימלי את ימי האושר האלה:

משהו לשתות

הצעות הגשה לוויקאנד במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגא

מאז שהתחיל חום הגיהנום אני לא מתקרבת לקפה. זה לא אומר חלילה שאני חיה על שוטים של עשב חיטה בלבד, אלא שיניתי כיוון לקפה קר. כמה סיבות לאהוב קפה קר:

✛ הוא קר

✛ יש בו קרח

✛ אפשר להגיש אותו בכוס גדולה ומעוצבת

✛ הוא קר

✛ הוא גדול יותר, מה שאומר שיש יותר קפה!

עוקבות עד כה? אז כדי להכין קפה קר, כל שתצטרכו:

✛ קפה

✛ מים קרים

✛ חלב לבחירתכן, שלי הוא סויה

✛ קרח

עוקבות עד כה? זה ממש פשוט וטעים.

משהו לאכול

נסו לקפוץ בוויקאנד לשוק, אני יודעת, זה המוני במיוחד אבל אין דרך לזייף את התחושה העמוסה והכיפית של השוק באמצע השבוע. אם כבר שוק, אני מעדיפה את שלי בסביבה ממוזגת, למשל שוק הנמל. אפשר לחזור מהשוק עם פרחים טריים ועם עגבניות שרי, שזה כיף! לאחרונה גם חזרנו לאכול קלחי תירס, שזה בערך הדבר הכי נוסטלגי וטעים ביקום מבחינתי. השאריות ממנו מלוות אותי עד היום כמובן.

הצעות הגשה לוויקאנד במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגא

משהו לראות

הצעות הגשה לוויקאנד במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגא

כולם מדברים על ה- Night manager וכנראה שיש סיבה מוצדקת לכך. מדובר במיני סדרה של ה-BBC בכיכובם של ד”ר האוס ולוקי, או יו לורי וטום הידלסון אם אתן ממש מתעקשות. סדרת מתח שמתאימה לא רק לחובבות הז’אנר הבריטי, התחלנו אותה והיא נראית ממש מבטיחה בינתיים.

הצעות הגשה לוויקאנד במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגא

משהו לשמוע

פודקאסטים. בואו נדבר על זה. אני לא יודעת עד כמה הם תפסו בארץ אבל בחו”ל זה הולך טוב ואני מבינה בדיוק מדוע: אני אוהבת לעשות כמה דברים במקביל, לא תמיד יש לי כוח למוסיקה ולא תמיד יש לי זמן להתפנות לחלוטין לצפייה בסרטונים, לכן פודקאסטים לגמרי סוגרים לי את הפינה.

הנה כמה המלצות אם אתן חדשות ורוצות לצלול לעולם הזה (וגם אם לא):

Serial – זה כנראה הפודקאסט ששיגע את כל העולם ויש מסביבו עשרות תיאוריות של קונספירציה. הפודקאסט הזה בעצם בוחר בכל עונה פרשייה מסתורית אחרת להתעמק בה, בדרך כלל לפרשייה הזו יש אופי פלילי ובאד גאי מובהק שמתגלה שהוא לא כזה באד גאי כמו שחושבים ובגלל שהכל מבוסס מציאות – אז גם בסוף העונה לא בדיוק ברור האם הוא אשם והאם לא, מה שהופך את זה לקצת מתסכל אבל מאוד מעניין.

#Girlboss – אתן לבטח כבר יודעות שאני חולה על סופיה אמרוסו, על Nasty gal וכל מה שקשור בחייה של האישה הזו, אז ברור שאני אוהבת גם את הפודקאטסטים שלה. האזנה מאסט אם גם אתן מחובבות הספר.

Ladies who lunch – פודקאסט שבו מככבת אינגריד נילסן היוטיוברית הידועה שיצאה לפני כשנה מהארון. פודקאסט שכולו עוסק בנשים, בזוגיות, קריירה וכל מה שקשור בכך. לעתים הוא טרחני, הוא לא בדיוק איכות צרופה אבל הוא מעביר את הזמן בכיף. וואו, מכרתי אותו ממש גרוע.

Stuff Mom never told you – זה בעצם אתר שמכיל בתוכו גם פודקאסטים, הוא עוסק בכל מיני היבטים פחות פוטוגניים וסקסיים שקשורים בנשיות, הדברים שאמא שכחה לספר לנו. פודקאסטים מאוד משעשעים עם תובנות מפתיעות.

Filler – פודקאסט בריטי שבו בכל פרק מתארחת דמות חדשה שרובנו לא מכירים: מעצבים, יוטיוברים, צלמים והתוצאה לרוב אמיתית וכיפית.

הצעות הגשה לוויקאנד במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגא

הצעות הגשה לוויקאנד במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגא

משהו לעשות

קפצו לכיכר מסריק, שם חוץ מליהנות משכרון חושים ביולטה, הוקמה חנות חדשה בשם Welove plants, חנות אורבנית ועם זאת ירוקה ולא שגרתית. יש בה כלים יפים, עציצים מכל מיני סוגים אקזוטיים וכל מיני קקטוסים וסוקולנטים. שאלתי את הבחור החביב בחנות על איזה צמחהוא ממליץ לזו שהורגת אותם באופן סדרתי והוא נתן לי כמה טיפים להשקייה שהפיחו בי תקווה שאולי הסוקולנט החדש שחזר איתי הביתה בכל זאת לא יסיים את מותו בנסיבות טראגיות. איחלתי לחייל בהצלחה.

מה אתן מתכוונות לנסות בסופ”ש?