לייסד פינות חדשות זה תמיד כיף, הקושי הוא בעיקר לתחזק אותן, אבל אנחנו נשים חזקות ולכן גם נצליח.

לתחושתי איביי בעיניי רבים זו פלטפורמת סחר שקצת פסה מן העולם. באזור 2009-2010 היו שם הרבה מעצבים, הרבה חנויות יד שניה וזה באמת היה אתר חדשני מסוגו שלא היה אפשר לברוח ממנו.

היום הוא נתפס בעיקר כאתר מיושן שיש בו הרבה מאוד חיקויים ועדיף לשמור מרחק – ולעשות שופינג במקומות אמינים יותר.

אז אני מודה שלמרות שגם השימוש שלי באיביי הפך להיות שטחי יותר עם השנים, אני עדיין שומרת לו אמונים. אני מרגישה שלתחום הקניות אונליין הגעתי ממש בחיתוליו מתוך עצלנות נטו ואת איביי הכרתי היטב עוד לפני שחלקכן נולדתן (נו, בערך) אז כמחווה לרשת הדינוזאורית, אני רוצה להציג בפניכן חמש חנויות בועטות (נו, בערך) שפעילות באיביי עד היום. כפי שתוכלו לראות, איביי הוא לא בהכרח צרה צרורה ואפשר למצוא בו מדי פעם דברים מיוחדים. מה שכן, זו ממש לא רשת למציאות ואלא אם כן אתן מזמינות ישירות מסין, הרבה פעמים דמי המשלוח מבאסים מאוד. מתי בכל זאת שווה להשקיע כסף? על מוצרים ייחודיים שקשה להשיג במקומות אחרים, מהדורות מוגבלות וכל מיני מוצרים שאינם זמינים בדרך כלל.

✛ החנות Minga London מציעה כל מיני סוגים של טופים עם כיתובים חמודים, מה שהולך ממש טוב בימינו. מודה שהחנות הזו במועדפים שלי מזה תקופה ומעולם לא יצא לי בפועל להזמין ממנה, אבל יש לי חשד קל שאיאלץ לתקן את העוול הזה בקרוב.

✛ החנות LA hand היא סוג של עוף מוזר, כיאה לאיביי. אפשר למצוא בו סיכות ועגילים טרנדיים, לצד בגדי וינטג’ וטרולים. כן, טרולים.

המציאות שלי מאיביי במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגא

✛ בחנות Philadelphia boutique אפשר למצוא מעמדי שיש יפיפיים לתכשיטים, שבעיניי הם מאסט למעצבות תכשיטים שרוצות לצלם את המוצרים שלהן, אבל ממש לא רק.

המציאות שלי מאיביי במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגא

✛ בחנות Electra4you ניתן למצוא שפע של מוצרים של קייט ספייד, Ban.do ו- Rifle, אז אם אתן מחובבות מוצרי הנייר והבית – ואתן יודעות שאני סאקרית של כל זה, אז זו החנות עבורכן. במצבים כאלה העניין הטריקי הוא דמי המשלוח וגם כאן הוא לצערי לא נמוך בכלל – 22.5$, אבל מצד שני זה מחיר פיקס שבו אפשר להתחלק וזה עדיין זול יותר מאשר המחיר באתר הרשמי של Ban.do לצורך העניין.

המציאות שלי מאיביי במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגא

✛ חנות נוספת שבה נמכרים מוצרי הנייר של Rifle היא החנות Timelybuys שם דמי המשלוח עומדים על קרוב ל-25$ דולרים. טיפ שלי – מה שאפשר להשיג בארץ משתלם יותר לקנות ביולטה. החנות הזו מיועדת יותר למוצרים ממהדורות מוגבלות שפספסנו או לא נחתו בארץ. אם אתן משתייכות לגרעין הקשה של מוצרי הנייר כמוני, החנות הזו עלולה לשמש אתכן מעת לעת.

המציאות שלי מאיביי במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגא

✛ לא כל מוצרי האיפור שנמכרים באיביי הם מזויפים והגיע הזמן שמישהו יגיד את זה. כן, יש המון זיופים אבל לא דרושה יותר מעין חובבנית לזהות אותם. קודם כל המחירים המחשידים ושנית, האריזות הצ’יפיות. אם מוצר נראה זול מדי מכדי להיות אמיתי – סימן שהוא לא אמיתי. אם אתן מחפשות כל מיני מוצרים שרואים בערוצי יוטיוב מפונפנים שאותם קשה להשיג בארץ, ייתכן שתמצאו את מבוקשכן בחנות Westyjames שבה כל המוצרים הם אותנטיים.

הייתן רוצות שהפינה הזו תהפוך לקבועה? אם כן, כתבו לי בתגובות!