הנה רעיון למדור שאם יתקבל בברכה ובאהבה – מבטיחה שיצוץ כאן מדי פעם לקראת הוויקאנד. חשבתי שרוב הוויקאנדים שלנו בדרך כלל נראים אותו דבר ולפעמים מסתפקים סתם ברביצה בבית. לא שזה רע חלילה, אבל לכבוד המדור החדש אספתי כמה דברים חדשים לנסות בוויקאנד הקרוב, שהם קצת שונים, או מוכרים ואהובים – אבל עם טוויסט, לטובת סופ”ש סוער יותר.

אני יוצאת מנקודת הנחה שכולנו מחכים לוויקאנד כמו אוויר לנשימה אחרי שבוע ארוך של עבודה מאומצת ובפועל, לא תמיד כל סופ”ש עונה על הציפיות ולכן אם נתכוונן לכל מיני פעילויות מיוחדות, במיוחד עכשיו כשהקיץ כבר כאן, אני בטוחה שנרגיש שהסופ”שים שלנו מנוצלים היטב.

משהו לשתות

הצעת הגשה לסופ

הצעת הגשה לסופ

יש אנשי אלכוהול בקהל? אם כן, יש לי המלצה לקוקטייל מדליק, חמצמץ ומושלם לקיץ.

המצרכים:

וודקה פינלנדיה

שייקר

לימון לקישוט

מיץ ליים

בירת ג’ינג’ר (את שני הרכיבים האחרונים אפשר להשיג בבית המשקאות של נפתלי).

הצעת הגשה לסופ

הצעת הגשה לסופ

משהו לאכול

בכל יום חמישי מתקיים בקניון עזריאלי יריד אוכל ובו מציגים בין השאר מיסטר דונאט עם מגוון המוצרים הגדול ביותר שאי פעם ראיתי. קשה לי לתאר איזו כמות העמסתי בפעם הקודמת שביקרתי שם, נראיתי כאילו לא ראיתי קינוחים טעימים מעולם.

הצעת הגשה לסופ

משהו לשמוע

נסו להאזין לאמן חדש בסופ”ש. לאחרונה גיליתי את Halsey וממש התמכרתי, זה גם ממש עוזר שהתקליט של הלהקה ורוד, עובדה שהפיקה לי כבר אינספור פריימים נהדרים לאינסטגרם, אבל ברצינות – אין דבר משמע יותר מאשר גילויים מוסיקליים חדשים.

הצעת הגשה לסופ

הצעת הגשה לסופ

משהו לראות

אנגלמאיר מציג לראשונה תערוכת תלת מימד בעלת השם המבטיח –“הארץ המובתחת“. התערוכה מוצגת בבית העיר בתל אביב וקיבלה כבר ביקורות טובות. תערוכה כזו עם הומור וקריצה– מושלמת למי שמחפש בילוי קליל לוויקאנד.

הצעת הגשה לסופ

משהו לעשות

הנה הצעה חדשנית: אל תעשו כלום. אבל אם כבר לא לעשות כלום, אז בסטייל: להעביר זמן לריק מול הסנאפצ’אט, לפנק את העור – למשל עם פילינג אנזימטיק של חברת HL שמכיל בתוכו חומרים פעילים שמקורם בפירות. מדובר בפילינג שמתאים לשימוש חד או דו שבועי, או במילים אחרות – מושלם לוויקאנד. את הפילינג כמו מוצרים אחרים של HL ניתן להשיג אצל קוסמטיקאיות מורשות של החברה.

הצעת הגשה לסופ

תמרחו לק ואם כבר, רצוי כזה שיש לו פורמולה מושלמת והוא בגוון שמתאים לכל מצב, הצבע האהוב עליי הוא ה-Ballet slippers הנצחי של Essie שהפך לאחד הגוונים האלמותיים של המותג. אפרופו, בג’יימס ריצ’רדסון דיוטי פרי השיקו מארז נסיעות שכולל את הלקים הנמכרים ביותר של המותג, כשנעלי בלרינה הוא אחד מהם – כולם בגודל מלא במחיר של 19.90 דולר בלבד לכל המארז.

המלצה אחרונה חביבה – מגזינים. מתכננת פוסט על המגזינים האהובים עליי, אבל עד אז, בטח לא יפתיע לגלות שבטופ 3 שלי, נמצא המגזין המופתי קינפולק.