גישתי לגבי תיקים יומיומיים משתנה כל כמה זמן: עד לאחרונה הייתי ממש בסדר עם תיקים מזעריים למדי, במיוחד בקיץ, כאלה שאפילו אינם גדולים מספיק כדי להכיל את הארנק היומיומי שלי וגורמים להסתפק בארנק חלופי תואם בגודלו.

פוסט מה בתיק שלי במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגא

לאחרונה, אולי בגלל שהפכתי לעצמאית ופגישות עסקיות הן עניין שכיח, אולי בגלל שהזדקנתי באופן כללי – אבל ביום יום אני מוצאת שהתיקים הקטנים אינם גדולים מספיק לענות על הצרכים שלי ולכן אני שומרת אותם לבילויים בערב בלבד.

בימינו אנו אני מוצאת את עצמי יוצאת מהבית עם מחברת ועט פק”ל, בקיץ גם עם בקבוק מים ולעתים גם עם לפטופ – כך שתיק קטן פשוט כבר לא עושה את העבודה. מה גם שאני מתעצלת להפליא כשזה נוגע להעברת תיקים ובמיוחד להחלפת ארנקים, זה כמעט תמיד מתכון לצרות ופתח לכך שאשכח דבר מה שחשוב לי.

אז חיפשתי תיק שיענה על כל הצרכים שלי לאור העובדה שהתיקים הגדולים שלי החלו לשבוק חיים אחד אחרי השני. תודה אלדו, על תיקים באיכות בלתי נשכחת #NOT.

בכל מקרה, החיפושים שלי העלו תוהו מאחר שרציתי תיק לא יקר אך כזה שגם לא נראה צ’יפ ועשוי דמוי עור, עד שממש במקרה נתקלתי בתיק הטרנדי אך החביב למראה של רשת Ice cube – רשת שאני לא קונה בה מעולם ולמען האמת היא גם לא ממש לטעמי, אבל עם סיילים שווים כל כך לא מתווכחים.

התיק אמנם לא מספיק גדול להכיל בתוכו לפטופ, שזה החיסרון היחידי שלו אבל פרט לכך אני מוצאת שהגודל שלו מושלם – בינוני בעל נפח מכובד, כזה שמאפשר לי לקחת איתי את כל מה שדרוש לי ביום יום מבלי לסחוב בפועל את הבית.

מה בדיוק אני מאחסנת בתיק שלי? תוכלו להיחשף לכמות מטרידה של פיצ’פקעס בסרטון הבא:

מוצרים שהוזכרו בסרטון:

✛תיק פרנזים של רשת אייס קיוב, נרכש העונה ב-100 שקלים

✛מחברת של יולטה, מכאן

✛ יומן של חברת Ban.do, מכאן

✛עטים של חברת Ban.do, מכאן

✛אוזניות של חברת Ban.do, מכאן

✛מטען נייד של חברת Ban.do, מכאן

✛קייס לטלפון של חברת Ban.do, מכאן

✛ארנק של מנגו

✛תיק איפור של חברת Rifle, לצערי לא זמין כרגע

✛משקפי שמש של QUAI, מכאן

✛מיסט לרענון הפנים של חברת ל’אוקסיטן, מכאן

✛ מעצבת כרטיסי הביקור שלי, מכאן

✛ קייס כרטיסי הביקור שלי מיולטה בכיכר מסריק

✛ שפתון נוזלי של איל מקיאג’

✛ תרחיץ ידיים ללא שטיפה, מכאן