הו סנאפצ’אט יקר. המגזינים כבר ממהרים להכתיר אותך ככוכב המדיה של שנת 2016, אבל אני צופה שבכל הקשור לפעילות שלנו כאן בישראל, דווקא השנה הבאה תהיה השנה הגדולה שלך כי ממש מתחילים להרגיש סוף סוף התעוררות ברשת הזו גם בקרב אנשים שכבר הגיעו לבגרות מינית לפני אי אלו שנים.

אז סנאפצ’אט, בואו נדבר על זה. הממשק של הרשת הזו מחריד. באמת מחריד. זה גורם לכולנו להרגיש בני מאה כשאנחנו משתמשים בה לראשונה ומנסים להבין למה עמוד הבית הוא מצלמת סלפי ומה לעזאזל עושים פה. אז אני יודעת, לוקח זמן להתרגל לזה, אבל אל תתייאשו!

פוסט על סנאפצ'אט במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגא

למה אתן צריכות את זה? אז קודם כל אתן לא באמת צריכות שום דבר. יש הרבה רשתות חברתיות שאפשר לפעול בהן, לכולנו יש חלוקת קשב מוגבלת ואם להכיר דנ”א של רשת חדשה זה טו מאץ’ עבורכן, אז אתן לא חייבות. אבל אם בכל זאת הרשת הזו מעניינת אתכן, אז תדעו שזו פלטפורמה טובה לתעד את מה ש*באמת* קורה ביום יום שלכן, להבדיל מהפייסבוק והאינסטגרם שמציגות לרוב מציאות מקבילה לצורך העניין.

כל תיעוד הוא קצרצר, כל תיעוד נמחק תוך יממה, אפשר להשתמש באינספור מדבקות ופילטרים מטופשים, אפשר לצפות באחרים מקטרים על היום שהיה להם בפיג’מה שלהם – זה פאן. לא צריכים להנדס כל תמונה, לא צריכים לספור לייקים – אין כאן מחויבות.

ברמה העסקית לסנאפצ’אט יש פוטנציאל גדול כי הוא מאפשר לתת הצצה אל מאחורי הקלעים של העסק ואכן, הרבה עסקים – כרגע בעיקר בחו”ל, משתמשים בסנאפצ’אט כערוץ להעלאת תכנים בלעדיים, להצגת תהליכי עבודה ולפעמים זו אפילו הפלטפורמה הראשונה שבה חושפים מוצרים חדשים.

באמצעות המידע שאני צורכת אני יודעת ראשונה מתי הסדרות האהובות עליי חוזרות למסך ומתי החברות האהובות עליי משיקות מוצרים חדשים ותיכף גם אתן תדעו, אם תוסיפו לרשימת הצפייה שלכן כמה מותגים שאחרי הפעילות שלהם בסנאפ לדעתי כדאי לעקוב:

אז קודם כל, אני. הלו, חשבתן שאוותר על קידום עצמי? מוזמנות להוסיף אותי > lubasha88

פוסט על סנאפצ'אט במגזין Fashion tails Luba Shraga לובה שרגא

Ban.do – מותג מוצרי הנייר החביב עליי מוכיח שהוא מושלם מכל הכיוונים, עם מסיבות בריכה, הפסקות צהריים שמוקדשות לדונאטס ומשרד שנראה לא פחות מחלום. שווה גם לעקוב אחר Jen Gotch המעצבת של המותג.

Colourpopcosmetics – אם אתן מחובבות המותג, כאן תוכלו לקבל מידע לגבי השקות של מוצרים חדשים

Essence-beauty – אותו כנ”ל, הם גם לוקחים אותנו אל מאחורי הקלעים של ימי צילום ובאופן כללי הפעילות שלהם מעניינת

Glamourmag – אין כאן הרבה מה להוסיף בעצם, מדובר בסנאפים של מאחורי הקלעים של המגזין

Heyclairehey- היוטיוברית קלייר היא אחת האהובות עליי בסנאפים שלה היא מראה לעתים קרובות כמויות היסטריות של מוצרים שהיא מקבלת ואת כל ההשקות החדשות

Jeffreestar – טוב, אני חולה על ג’פרי אז ברור שאני עוקבת אחריו גם שם. הוא בעיניי הדמות הכי מעניינת בעולם היוטיוב היבשושי וגם שם הוא מעדכן במוצרים ובהשקות חדשות – וגם מספק הצצה לחייו כמובן.

Kat_rocknroll – קאט היא הבעלים של המגזין Rock N’ roll bride אבל לשם שינוי היא גם דמות מעניינת בפני עצמה ולכן מומלץ לעקוב אחריה גם אם אתן לא בקטע של חתונות.

Kate la vie – מדובר באינסטגרמית סופר מצליחה, יוטיוברית לא רעה וצנונית בריטית באופן כללי, שמציגה את החיים המושלמים שלה – גם בסנאפצ’אט.

Kim Kardashian – הכוהנת הגדולה. אין דבר כזה רשת חברתית בלי קימי, אין. אמנם לקח לה הרבה זמן להצטרף אבל זה היה שווה את ההמתנה. שווה גם לעקוב אחריי אחיותיה הקצ’קעס Kourtney Kardashian.

Kylizzlemynizzl – האחות הקטנה קיילי מצדיקה סעיף בפני עצמה כי היא גם תופעה בפני עצמה. היא מדברת נורא חלש, לובשת בגדים נורא צמודים ובאופן כללי, הסנאפצ’אט שלה הוא מופע אימים וביזאר.

man repeller – אחד הבלוגים החביבים עליי מספק הצצה אל מאחורי הקלעים של חייהן של הכותבות והעורכות במערכת המגזין.

MarieClaire – כך אני מתעדכנת בחזרתן של כל הסדרות האהובות עליי. ערוץ סנאפצ’אט עתיר סלבס ופרימיירות

Ofracosmetics – ערוץ סנאפ מאוד פעיל שמספק על בסיס קבוע הצצה אל מוצרים וסווצ’טים חדשים

Plasticmagazine – המגזין הקונספטואלי מספק תוכן מאוד דומה גם בסנאפצ’אט שלו, לחובבות הז’אנר

Realhudabeauty – עוד מישהי שאני מגדירה כתופעה, אם אתן רוצות הצצה לחיי הפאר של הודה בדובאי, הגעתן למקום הנכון

Psimadethis – בלוגרית DIY חביבה שמספקת הצצה לחייה, לא תמיד זה מרתק, אבל זה בדרך כלל חביב

Sephora – טוב, נראה לי שזה די מסביר את עצמו

Nikkietutorials – בעיקר מיועד למעריצות כבדות, שכן ניקי לא עושה הרבה חוץ מלצלם סרטונים, לפרסם קודים של הנחות ולקרוא תגובות לסרטונים שלה – וכך חוזר חלילה

סוף סוף נציגות ישראלית:

tomyaar – כי היא פשוט מצחיקה, על אמת

nettasz – חובבות מאק, איפה אתן? כי הסנאפים של הסניור ארטיסט של מאק יהיו בגדר פורנו עבורכן

מהם חשבונות הסנאפצ’אט האהובים עליכן? מוזמנות גם להוסיף את שלכן בתגובות!