כראוי לפוסט מאחורי הקלעים שחושף את כל האמת, נפתח את הפוסט הנוכחי עם וידוי עסיסי: אני בכלל לא טיפוס של חגים.

למרות שכל חג הופך לפסטיבל שלם במגזין, ברמה האישית אני בדרך כלל לא מתחברת לחגים. לא אוהבות ארוחות חגיגיות, לא אוהבת מאכלים חג, לא מתחברת לכל מיני מסורות שקשורות בחגים ובאופן כללי אני בדרך כלל בוחרת להיות סוג של גרינץ’ שמעדיף להמשיך בשגרה ולעבוד כרגיל, במקום לקטוע את הכל לטובת תאריך מסוים בלוח השנה.

נשמע אירוני? יכול להיות, אבל בעיניי דווקא מתוך הבלוג, שהרי ידוע שהוא הדבר האהוב עליי בעולם ודווקא מתוך ההתעסקות בחגים מהזווית האישית- אני מוצאת בסופו של דבר את החיבור אליהם.

גם לחג השבועות אין לי סנטימנטים מיוחדים פרט לכך שזה נותן לי לגיטימציה לקנות גבינה טבעונית בתקציבים גדולים מהרגיל.

אז הפוסטים האלה הם הדרך שלי להרגיש קצת את אווירת החג בכל זאת וכיף לי שמתאפשר לי לעשות את זה בצורה שנראית לי הכי מתאימה בלי תכתבים חיצוניים. אם בא לי לחגוג את החג עם גבינת קממבר מאגוזי קשיו ועם מחברות עם איורי אווזים – אף אחד לא ימנע ממני לעשות זאת כי אני נמצאת במגרש המשחקים הפרטי שלי.

אז מנקודת ההנחה הזו בניתי את הקונספט להפקה כולה. פריטי הדגל שהופיעו בה הם אלבום התמונות, יומן המסעות והיומן השנתי. היה ביניהם מכנה משותף מאוד ברור ובחרתי אותם דווקא בגלל שהם מציגים מגוון רחב ומעניין של כל מיני מוצרים ואופציות למתנות.

משם והלאה היה לי ברור שאני רוצה לחגוג את שבועות בקונספט מונוכרומטי עם כל מיני איורים עדינים. קשור ועם זאת גם לא לגמרי קשור לחג, בדיוק כמו שאני אוהבת. לא רציתי שהמוצרים ייצעקו “חג שבועות כבר כאן” ובמקביל רציתי שיהיה ברור מהקונטקסט של הפוסט באיזה חג מדובר. האם הצלחתי? תגידו לי אתן.

הייתי מאוד נרגשת משיתוף הפעולה עם יולטה ולמעשה אני עדיין נרגשת ממנו. זו הזדמנות מבחינתיליצור חיבורים אותנטיים ואמיתיים עם מותגים שאני באמת אוהבת ומאמינה בהם – ובתור לקוחה קבועה, אין ספק שיולטה עומדים בראש הרשימה, אז לכבוד הוא לי שהם רצו להתארח בבלוג.

תהליך העבודה על ההפקה התחלק לכמה סשנים: צילום מיני הפקה בפני עצמה שממנה רציתי לפתח תמונות לאלבום. ידעתי שאני לא רוצה לשבץ באלבום סתם תמונות גנריות והצחקתי את עצמי עם המחשבה של ליצור Inception של הפקה בתוך הפקה, מה אתן יודעות? בסוף זה באמת קרה.

לאחר מכן פיתוח התמונות ואז סשן הצילומים המשמעותי יותר של כל הפריטים יחדיו. רציתי להציג איך כל המוצרים משתלבים ביחד, את השימושיות של כל אחד וכיצד הם גם יכולים להשתלב בחיי היום יום של חובבת לייף סטייל כמוני.

אילו הייתן רואות את כל האימג’ים שנוצרו ביום הצילומים הזה, הייתן רואות עשרות על גבי עשרות של תמונות אשרבכל פעם הקומפוזיציה שלהם משתנה ממש קצת כדי להשיג את הפריים המושלם. מבחינתי עד שהמוצרים נחים בדיוק כמו שאני רוצה – העבודה ממשיכה. אספתי כמה דוגמאות כאלה לגיף כדי להמחיש את תהליך העבודה:

giphy (3)

מבחינתי כל האימג’ים האלה שבהם רואים את הידיים שלי עובדות או אותי מחזיקה במוצר מסוים, כולם מתחברים לבסוף לסיפור שאני רוצה להעביר באמצעות הפוסט ובזכות הסיפורים האלה אני מנחשת שאתן עדיין כאן.

מאז שאימצתי את מטי, אין דבר כזה שאני עורכת יום צילומים מבלי שבעלת הבית מגיעה כדי לבדוק במה מדובר. היא אמנם חיבבה את כל המוצרים, אבל מה שבאמת הרשים אותה יותר מכל היה קשור דווקא בשקית של המוצרים וכמה שהיא מרווחת.

shavuotbehind2

זוכרות שהבטחתי לכן הטבה? אז רק הנרשמות לאזור הסודי של המגזין מקבלות הטבת משלוח חינם בדואר רשום מרגע פרסום הפוסט ועד ערב שבועותשחל בתאריך ה-13.6,בהקשת הקוד WhiteParty באתר של יולטה. כמו כן, כל לקוחה שהגיעה מהבלוג תוכל לקבל עם ההזמנה שלה גם עטיפה מושלמת למתנה, שהרי בהפקה עסקנו בנושא הזה רבות, רק צריך לציין בהערות במעמד הרכישה שאתן רוצות לקבלאת העטיפה.

shavuotbehind3

אז חג שמח, כבר אמרתי?