את השם המעולה של המדור הזה הציעה ענבר, אז המון תודה לה על כך.

פוסט על ספרי לייף סטייל במגזין Fashion tails לובה שרגא

הצטברו אצלי בבית כל כך הרבה ספרים, מגזינים וחפצים חדשים בסלון, כפי שנתן הגדיר זאת בפוסט הקודם – שהחלטתי שמן הראוי יהיה לעשות בהם שימוש ולשתף אתכן בממצאים.

אז תגידו יפה שלום למדור החדש שלי שבו אני אסקור כל מיני מגזינים וספרים שכיף לקרוא או לפחות לעלעל בהם. אני נזהרת בלשוני הפעם במיוחד, כי את הסיפתח למדור הזה החלטתי להקדיש לספרי לייף סטייל: הם כיפיים ומצטלמים נהדר ללא ספק, אבל הם לא בדיוק סוגה עילית (גם לא מתיימרים להיות) וכדאי לדעת זאת מראש.

פוסט על ספרי לייף סטייל במגזין Fashion tails לובה שרגא

הספרים האלה מרגישים כמו דפדוף פיזי בתיקיית השראה בפינטרסט ולכן נחמד להניח אותם על שולחן הקפה כדי שאפשר יהיה לעבור עליהם ברגעי שיעמום.

פוסט על ספרי לייף סטייל במגזין Fashion tails לובה שרגא

האם הם קריאים באמת? אני יכולה לומר שבינתיים מתוך החמישה ממש ישבתי וקראתי (ואפילו סיימתי) את הספר How to be a Parisian, שגם הוא לא בדיוק ספר מופתי – אבל הוא קליל, משעשע לפרקים וציני למדי, אז הכל תלוי בסיבולת שלכן כלפי ספרים שהם לא בדיוק משנים את המשחק ומעוררים מחשבה, אבל היי, גם כאלה צריך לעתים באוסף.

פוסט על ספרי לייף סטייל במגזין Fashion tails לובה שרגא

מציעה לכם בחום לצפות בסרטון שהעליתי כדי לקבל הצצה מעמיקה יותר לגבי התוכן שמתחבא בתוך הספרים, כי זו הקנקן שקובע ובלה בלה בלה (אני עדיין סקפטית לגבי המשפט הזה) וכדי שתהיה לכן אינדיקציה טובה יותר האם כדאי להשקיע בספר או לא.

מבחינת נושאים, הספר קאפקייקס וקשמיר והספר של קינפולק שייכים לקטגוריית ספרי עיצוב הבית – אבל באמת שהם לא יכולים להיות שונים יותר זה מזה. הספר הראשון מאוד מצועצע בסגנון שלו, כפי שאפשר להבין כבר מהכריכה וזה גם מתחבר לאתר שעליו הוא מבוסס.

הספר קינפולק לעומת זאת, מבוסס על האסתטיקה של המגזינים (ואם אתן לא מכירות, אז ממליצה מאוד – ארחיב על כך במדור הבא): הוא נשען על תרבות ה- Slow living שמאפיינת את המגזין, יש בו צילומים יפים והוא פשוט מציג אורח חיים שונה.

פוסט על ספרי לייף סטייל במגזין Fashion tails לובה שרגא

הספר של קייט ספייד ו- Garance dore יושבים על משבצת האופנה ושניהם מאוד טובים במה שהם עושים לטעמי. הספר היחידי שאני לא ממש יכולה לקטלג הוא הספר של אלקסה צ’אנג כי ובכן, הוא מבוסס על חייה המרתקים של… אלכסה צ’אנג, אז הוא יתאים בעיקר לחובבות… ניחשתן נכון! אלקסה צ’אנג.

היכן מזמינים את הספרים שהוזכרו בפוסט?

✛ הספר How to be a Parisian, מכאן

✛ הספר All in good taste, מכאן

✛ הספר Cupcakes and Cashmere at home, מכאן

✛ הספר של Garance Dore, מכאן

✛ הספר Kinfolk home, מכאן

✛ הספר של אלכסה צ’אנג, מכאן