אני לא יכולה לספר לכן כמה זמן אני מחכה שההפקה הזו תעלה לאוויר. מעבר לכך שאני מתה על הצילומים שמופיעים בה, הרי שאם הם עולים לאוויר – סימן שאני כבר יכולה להשיק באופן רשמי את הבית החדש שלי, את האתר שלי.

[hotspot id=’1476′ /]

בניית אתר זה תהליך לא פשוט, כך התברר לי, אבל מאוד חשוב. אחרי שבע שנים שבהם רצתי כל הזמן קדימה, הייתה לי סוף סוף ההזדמנות לעצור, להבין מה חשוב לי, מה אני רוצה שיופיע באתר החדש וחשוב מכך – מה יהיה לכן הכי כיף לקרוא.

[hotspot id=’1488′ /]

במהלך החודשיים האחרונים אני ומעיין עבדנו על אתר שמבוסס על השאלון שמילאתן ועל חוויית המשתמש שלכן כך שיהיה לכן עוד יותר נחמד לבקר פה ותוכלו לקרוא אותי היכן שמתאים לכן במקסימום נוחות.אני כל כך גאה ואוהבת את התוצר הסופי ומרגישה שזה משקף את מי שאני בנקודה שבה אני נמצאת בחיי ב-100%.

[hotspot id=’1489′ /]

אבל נחזור כעת להפקה כי ובכן, היא אחת האהובות עליי. היא צולמה פרק זמן קצר לאחר שחזרתי מברלין אז כמובן שהייתי חייבת לתעד את המפלצת הפלאפית שהבאתי משם, שידועה גם בתור המעיל שרכשתי ב-H&M.

[hotspot id=’1490′ /]

אבל העיקר בה הם הפרחים ובחיי, היו אינסוף מהם. על BINI, הלא היא אלבינה היה לי קראש כבר הרבה זמן ואני שמחה שכוח הטבע הביא אותנו לעבוד יחדיו. ייתכן שזו הייתה מעין אגב, אבל התיאור הקודם היה נשמע דרמטי יותר.

[hotspot id=’1491′ /]

בכל מקרה, ביני שוזרת בחסד והיא מכינה יצירות פרחוניות מופלאות. היא גם מישהי שאני יכולה לשתף אותה באיזה פרח קניתי או איזה פרח ראיתי והיא תתרגש בכנות יחד איתי כי אנחנו חולקות את אותה האהבה ביחד. ביני מכינה כל מיני זרים, החל מזרים לראש לחתונות, לאירועים ולמסיבות יום הולדת ועד לזרי בוקט של ממש. יש לה את התכונה המיוחדת והחמקמקה הזו שמאפשרת לה לחבר יחדיו שילובי פרחים וצבעים שמעבירים בי רטט בכל פעם שהיא מעלה תמונה חדשה.

[hotspot id=’1494′ /]

המטרה של הצילומים הייתה ליצור כל מיני לוקים שהמכנה המשותף שלהם הם הפרחים. כפי שניתן לצפות, התחלנו עם לוק פסטלי, פרחוני ומתקתק. הרגשתי הכי נערת פרחים ולמען האמת גם הכי במקום הטבעי שלי שיש.

[hotspot id=’1496′ /]

משם המשכנו למעיל וכאן כבר כל היוצרות התהפכו כי השילוב של הפריט הזה שהוא מופרך בפני עצמו עם סידור פרחים מרשים לקח את הצילומים למקום שונה לגמרי.

סיימנו את סט הצילומים עם גרסת ההיפסטרים שכללה משקפי ראייה עם מסגרת זהובה, חולצת הפייאטים הנפלאה שקיבלתי מה-BFF ליום הולדת בשנה שעברה בשילוב עם הג’ינס האהוב עליי ביקום מאסוס שכבר חם מכדי ללבוש אותו וחבל לי על כך מאוד. הוא אמנםגבוה גזרה ויש בו אלמנטים של Mom jeans אך הוא גורם לישבן להיראות חטוב במיוחד,שזה תמיד בונוס נחמד וכן, אני חושבת שמן הראוי שאכתוב בפוסט השקת המגזין שלי על ישבנים חטובים.

[hotspot id=’1497′ /]

אנחנו בעונה שבה הפרחים היפים כבר אינם בפועל, אבל פרינטים פרחוניים מככבים בה בהחלט ונדמה לי שכל הצעות ההגשה שכאן, על אף שמופיעות כאן בצורה מוקצנת בהחלט– מוכיחות שאפשר לשחק עם פרחים בכל מיני וריאציות והעיקר לעשות פאן.

בהפקה הזו ובבלוג מעתה והלאה תוכלו לפגוש פיצ’ר חדש בפוסטים מסוימים, שבהם מעבר עם העכבר על התמונה, יוביל אתכן הישר לרכישת הפריט או במקרה המדובר לאתרים של משתתפות ההפקה – ואני בהחלט ממליצה לכן להקליק ולהכיר, אחרי הכל, יצא לי לעבוד עם צוות של נשים מוכשרות ואדירות.

עד כמה הן אדירות? על כך אספר לנרשמים לאתר שלי, בפוסט מיוחד שכבר עלה באזור מאחורי הקלעים של המגזין, מוזמנות עדיין להירשם ממש כאן:
[wd_contact_form id=”3″]