“תני לי אוונגרד” מעין חזרה ואמרה לי שוב ושוב (ושוב). אז הנה, אני עושה אוונגרד:

Behind2

ניסיון ראשון.

b4

ניסיון שני.

האם זה מספיק אוונגרד עבורכן? אתן לכן לשפוט מצילומי ההפקה עצמה.

אז מה היה לנו מאחורי הקלעים?

פרחים, המון פרחים. אובייקט צילום שמתפקדת גם על תקן האסיסטנטית:

b2

גרביים מביכים, כי הבטיחו לי שגם ככה לא מצלמים לי את הרגליים, אז למה לא בעצם.

Socks

תודו שזה אירוטי. בכל מקרה, מדי פעם גם היינו רציניות תאמינו או לא, בעיקר בזכות ביני הנפלאה ששזרה את הזרים היפיפיים ביותר:

b3

תהליך העבודה מאחורי הקלעים הוא תמיד מפתיע ולא צפוי. איני דוגמנית למופת אבל לאורך השנים למדתי פחות או יותר מה עובד עבורי ומה לא – ולמרות זאת, לפעמים התמונות הכי טובות הן אלו שיוצאות כשאני לא מצפה, כשאני חושבת שזו תהיה תמונה לא רשמית וכו’. בהפקה הקודמת שלנו זה קרה בתמונה עם התיק ובהפקה הנוכחית זה קרה בתמונה שבה יש לי פרח בפה, שבכלל הייתה אמורה להיות סוג של דאחקה מאחורי הקלעים.

למרבה האירוניה, שתי התמונות שהזכרתי הן האהובות עליי משני הסטים. מסקנה? לא לפסול שום דבר, לתקתק כמה שיותר תמונות ובטח שלא לחזור לאותו שטיק שוב ושוב – לא משנה כמה טוב אתן חושבות שזה עובד לכן. זה כנראה נכון לגבי כל תחום מקצועי שהוא, שבו המציאות מוכיחה שצריך לפעמים לנסות דברים חדשים, לא משנה כמה אנחנו בטוחות שהטוב והמוכר עובד לנו.

Behind

צילומים עם מעין זה תמיד כיף, להכיר את ביני היה תענוג גדול גם הוא, פרחים אתן כבר יודעות כמה אני אוהבת – אבל בת’כלס, ההיילייט של היום הזה (ויש שיאמרו גם של החיים שלי), היה לפגוש את הכלבה מארני במפגש פסגה, מיד אחרי ההפקה עם אותו איפור ובגדים קומפלט:

423_10154550423119528_6246798758551209099_n (1)

כל אחת וההיילייטס שלה, אתן לא תשפטו את ההיילייטס שלי. או את הגרביים שלי.

אגב, למקרה שאתן תוהות האם גם אחרות יכולות לקבל גישה לפוסט הזה, אז התשובה היא לא! זה באופן רשמי פוסט שעלה מאחורי הקלעים וניתן לצפות בו בלעדית אם אתן רשומות, חה!