האיומים שלי התממשו, השנה אכן הצלחתי לחגוג את יום ההולדת בדיוק כפי שרציתי. אתן לבטח כבר יודעות שפוסט מתנות כבר מתבשל בתנור והשנה גם קיבלתי מתנה מיוחדת מהרגיל (ועל כך בהמשך).

birthday13

את חגיגות יום ההולדת פיצלתי לכמה חלקים, כראוי למישהי שהכריזה שימי הולדת ראויים לפסטיבל והתמונות שאתן רואות כאן לפניכן הן מיום ההולדת עצמו שחל אתמול (15.4).

birthday5

birthday14

הצילומים האלה מרכזים בתוכם את כל האהבות שלי בבת אחת: שיש, ניינטיז, בלונים ולהעביד את החברות שלי בפרך ביום חם על כל פריים.

birthday11

birthday10

כזו חברה טובה אני, דורשת מתנות ללא בושה וגם תיעוד פוטוגני שלהן. אין ספק שהן רק מרוויחות מהחברות איתי.

birthday6

אז עם כתר שעליו כתוב Queen of everything וסידור בלונים צנוע, הוכחתי שבכל שנה אני רק הופכת לסולידית יותר ויותר.

birthday7

דווקא בגדי יום ההולדת שלי יחסית סולידיים באמת ומייצגים את הלך הרוח האופנתי שלי בחורף שזלג גם לאביב (ומי יודע, אולי גם ימשיך לקיץ): לוק מונוכרומטי בלי הרבה קשקושים. נראה כמה זמן זה יימשך עד שאחזור לבגדים סופר צבעוניים כמו תמיד.

birthday4

birthday8

בכל מקרה, הסיבה שהזכרתי את הניינטיז היא כי הלוק הזה ממש מזכיר לי דברים שאמא שלי לבשה בניינטיז, לפחות בכל הקשור לגזרות. חולצת הפסים של Cheap Monday היא נעימה ויש בה פתח נדיב באזור הגב כך שהיא לבטח תלווה אותי גם בקיץ.

בנוסף, היא ההסוואה האולטימטיבית לארוחת הצהריים שמורכבת לרוב מתפוחי אדמה בוריאציה כזו או אחרת.

birthday9

שורטים מג’ינס זה פריט שתמיד רציתי אבל הרגשתי שכל ההיצע הקיים הוא קצר/ צמוד מדי והרי אני כבר גיברת מכובדת בת 28. מכנסי השורט הללו, גם הם של Cheap Monday מגיעים בדיוק באורך המתאים והם אפילו יחסית רחבים.

birthday2

מאחר שכל החורף לבשתי את מכנסי הג’ינס האהובים עליי, היה לי ברור שארגיש צער להיפרד מהם לקראת הקיץ כי ג’ינס ו-35 מעלות בצל הם פשוט לא חברים, אז אני שמחה שמצאתי פתרון ביניים שהוא לגמרי לביש גם בס’חלה שמוכר לנו בתור הקיץ ישראלי.

birthday15

זו גם ההזדמנות לספר לכן שהחל מיום ראשון הקרוב (17/4-22/4)מתחילה מכירת הסאמפלים הסופר נחשקת של בל אנד סו ובה אפשר יהיה לחטוף כל מיני פריטים נוחים לצפייה של בל אנד סו ממש כמו אלה שאני לובשת על עצמי בסשן הזה והנחות נאות (עד 399 שקלים). לפרטים נוספים
הקליקו כאן.

birthday1

גילוי נאות: הפריטים שבחרתי התקבלו מבל אנד סו
תודה להדס ואלינור על הצילומים – וליולטה שהכינו לי את הכתר האדיר הזה!
אני לובשת: בגדים – בל אנד סו, נעליים – VANS (הוזמנו מעדיקה), תכשיטים – רובם מאסוס