אילו היה תיעוד מדויק לכמות הפעמים בהן לבשתי את הג’ינס הזה העונה, סביר להניח שלא הייתה לי הזכות לכתוב על אופנה אי פעם שוב. באמת, זה מביך

skull2

ייאמר לזכותי שאלו הם ה-Mom jeans האהובים עליי: גזרה סופר גבוהה, צבע שמתאים לכל סוג לבוש וחיטוב נדרש באזור הישבן. מה עוד אפשר לבקש? את הג’ינס הזה ספציפית הזמנתי מאסוס לפני כשנתיים, אבל דגם Ridley קיים באתר עד היום בוריאציות ומידות שונות, ממליצה בחום לחפש (ולשקול לקחת מידה אחת יותר).

skull3
את הג’ינס הזה אני לרוב מצוותת לחולצות ארוכות יותר אז הבחירה בטופ קצר, בטח כזה עם קשירה מקדימה ועם הדפס גולגולות – היא לא שגרתית עבורי אבל אהובה למרות זאת.

skull1

skull5
כדי לאזן קצת את הניינטיז גרוב החזק, בחרתי בנעליים של רוני קנטור שגם הן מתאימות לכל לוק ותמיד מצליחות לעדן אותו ולגרום לו להיראות מעט אלגנטי יותר. אתן יודעות, עד כמה שלוק שמורכב מג’ינס עם קרעים וחולצת גולגלות יכול להיות רלוונטי.

skull6
אגב, אתן רואות היטב, אכן מקשטים אותי כאן קעקועים חדשים, אלא שהם קעקועים זמניים מ- Tattooraty. זוכרות שסיפרתי לכן שלפני קעקועים חדשים אני לפעמים משתעשעת עם זמניים כדי לבדוק מיקום? אז זה בדיוק מה שאני עושה עכשיו. אין לי תאריך יעד לקעקוע חדש אבל אני יכולה להודות שכבר מתחיל לדגדג לי אז אני מניחה שהתאריך לא רחוק ובזרועות נותר מקום לעוד, תאמינו או לא.

skull14
אז מה היה לנו כאן? טופ גולגלות, קעקוע זמני בצורת… גולגולת וגולגולת רוז גולד שסחבתי כל הדרך מברלין (לא ברור איך). השילוב הזה מוכיח שכמו תמיד, אני אוהבת הכל במידה, סולידית ומאופקת.

אני לובשת: טופ – H&M/ ג’ינס – אסוס/ נעליים – רוני קנטור/ קעקועים זמניים – Tattoorary