אז קודם כל אתחיל בלומר לכן תודה על כל העזרה, התגובות וההשתתפות בשאלון. לא אפתח כאן בנאומי אוסקר, אבל אני רק רוצה לומר שאני מאוד מתרגשת מהמעבר לאתר החדש ומכל הדברים שקורים בחיים שלי לאחרונה ואני שמחה שזה מרגש גם אתכן, התמיכה הזו היא לחלוטין לא טריוויאלית (* הכניסו כאן את המוסיקה קוטעת הנאומים *). ברגעים אלו ממש מעין ואני מנתחות את כל התשובות שלכן ומעין מאפיינת אתר שיהיה מותאם לשימושים שלכן, כך שיהיה לכן הכי נוח לבקר בו וכמובן שגם אני ברקע עובדת על הפוסטים שנותרו מברלין.

כבר כמה שנים שרובצת מעל ראשי קללת השקדיות. על פניו נראה שהכל אמור להסתדר: אני רוצה לראות אותן במלוא תפארת פריחתן, אני יודעת בדיוק מהי העונה המתאימה והיכן הן ממוקמות – ובכל זאת, עד שאני מניעה את עצמי סוף סוף  לפעולה, אני מגלה שהן כבר אינן עוד, עד לפעם הבאה. או להחמצה הבאה ליתר דיוק.

לובה מחזיקה מצלמה בצורה מביכה

השנה הודעתי למעין חיים שאנחנו נוסעות לשקדיות. היא שמעה כבר אודות הקללה שלי, לכן היינו נחושות שהפעם נצליח (נחישות? פחד מפני האובססיה שלי? קו דו מפריד בין השניים). היא התייעצה עם קרובי משפחה שגרים באזור, בדקנו מפות ואמרנו – השנה יהיו לנו צילומים יפים בין השקדיות ויהי מה!

מאחורי הצילומיםאז יצאנו לדרך ובשולי הכביש עצרנו לתמונה עם כמה קקטוסים. זה היה סימן מטרים לכך שזה כל מה שנראה באותו רוד טריפ אבל אז עוד היינו תמימות והאמנו שהשקדיות מחכות רק לנו. “שיהיו לנו גם כמה תמונות עם קקטוסים” חשבנו לעצמנו ולא תיארנו שבמקום פרחי השקד יפגשו אותנו בעיקר קוצים. הו, איזו אנלוגיה נהדרת (אני עדיין תקועה על הפעם הקודמת, אתן מבינות).

מאחורי הצילומים

בכל אופן, אני וקקטוסים חברים טובים – שלא תבינו אותי לא נכון.  לאחר סשן הצילומים האחרון התקרבנו אפילו יותר, רק אל תספרו להם שהם היו בגדר ברירת מחדל ולא הדבר האמיתי.פגישות הצילומים שלנו אגב, מתחילות מתוך הרצון האמיתי ליצור ביחד והופכות מהר מאוד לתחנת עצירה בדרך לחומוס או צ’יפס. הפעם קיבלתי צ’יפס, קיבלתי גם צילומים יפיפיים ואת השיעור החשוב שגם כשהחיים מביאים לך קקטוסים, אפשר ליצור איתם מיץ קוצני במיוחד.

קיבלתי גם רוד טריפ עם חברה טובה ומבלי להיכנס למחוזות הקיטש, רק אומר שלפעמים לא צריך הרבה יותר מזה.
אולי רק קטשופ בצד.

אחד הפידבקים שקיבלתי מכן לגבי השינוי באתר זה שלא כל כך מובן לכן מה יהיה המבנה החדש שלו. אז הפוסט הזה מדגים את שני הרבדים שבהם יתקיים האתר ברגע שיוקם: הרובד הגלוי לכולם, שבו יוצגו צילומים ופוסטים כפי שאתן מכירות עד כה.

והרובד הסודי, למי שתרצה לקבל את המשהו אקסטרה הזה: את האמת מאחורי הקלעים. שם תיחשפו לכל הפאדיחות, התמונות המיוחדות, כל האמת לאמיתה – בלי צנזורה, בלי פילטרים, שזה משהו שגם אני וגם אתן אוהבות לעסוק בו. בדיוק כמו שאת הסודות הכי כמוסים אתן מספרות רק לקומץ חברות, כך אני רוצה גם שהסודות מאחורי הקלעים יהיו גלויים רק לגרעין האמיתי של הקהילה שלנו.

באמצעות האזור הסודי אוכל לדוור לכן, לתקשר איתכן בצורה צפופה יותר ושוב אדגיש שההרשמה אליו תהיה חינמית לחלוטין. זו רק עוד דרך שלי להודות לכן על הליווי לאורך השנים ולהציע לכן עוד חלק מהעולם שלי, כפי שאני רואה אותו, למשל כך:

רוצה להירשם ולקבל גישה אל מאחורי הקלעים?
[wd_contact_form id=”3″]