נפתח את הפוסט הלא שגרתי הזה באנלוגיה: דמיינו שאנחנו חיים בעולם מקביל שבו אנשים בגילנו יכולים לרכוש בית.
oopsדמיינו שבתהליך רכישת הבית הזה, הם מתבקשים לעבור לדירה שכורה ושם הם ממתינים בסבלנות ובציפייה למעבר לבית החדש.
לאחר שבע שנים של כתיבה בבלוגספוט, לאחר שבע שנים שבהן אני חיה, נושמת וקיימת בסצינת הבלוגים הישראלית – אני סוף סוף עוברת לדירה משלי ובמקום לחלק לכן הזמנות לחנוכת הבית המנצנצת והחגיגית, אני מזמינה אתכן קודם כל לביקור בדירה השכורה.

SUN

מדוע? כי אנחנו קהילה.
לא הרגשתי שזה יהיה נכון להעביר אתכן ישירות לבית החדש שלי. אני כותבת לכן כבר שבע שנים, שבע שנים שבמהלכן הכרתן אותי היטב ואני רוצה להאמין שהכרתי גם אתכן. הבית החדש שלי נוצר במטרה לשפר את חוויית הביקור שלכן בבלוג, גם במחשב וגם בנייד.
מכירות את הקלישאה “דעתכם חשובה לנו”? אז דעתכן באמת חשובה לי. את הבית החדש שלי אני רוצה לעצב בהתאם להחלטות שנקבל יחד, כך שבחנוכת הבית החגיגית הזו – תרגישו בנוח: אוכל לעשות לכן סיור בין כל החדרים ולא תרגישו שאתן צריכות להצטופף או שהייתן ממקמות את פינת האוכל במקום אחר. מהסיבה הזו בדיוק החלטתי לשתף אתכן בתהליך עיצוב האתר, שנבנה ברגעים אלו ממש על ידי מעיין חיים (עוד נדבר עליה בהמשך). אני רוצה שתקחו חלק פעיל בהחלטות שישפיעו בסופו של דבר על הנראות שלו ועל חווייתכן בו, תוך כדי שאנו שומרות על האופי שלו, כך שלא תרגישו לפתע שאתן נוחתות בתוך בית שהוא לחלוטין לא מוכר.

lost

באתר החדש תוכלו לבקר כמובן בסלון, אך גם בחדר השינה. אל דאגה, זה לא אזור למבוגרים בלבד, שבו תיחשפו לפעילות אסורה עם הבלוגר נ. שרגא (כמובן שגם הוא עובר איתי לבית החדש), אלא זה מקום שבו תקבלו הצצה אל מה שנעשה מאחורי הקלעים.
כדי לקבל את הגישה אל מאחורי הקלעים, תתבקשו להירשם לאתר. זה לא עולה כסף, הפרטים שלכן לא יעברו הלאה – זה בסך הכל יהיה אמצעי שיבטיח על שמירת קשר צפוף, עם כל הדברים הקטנים של מאחורי הקלעים שבדרך כלל לא נחשפים בתוכן המלוטש שמוצג בתוך הפוסטים.
ההתעסקות ב”מאחורי הקלעים” תמיד עניינה אותי ונגעתי בה לא מעט גם בבלוג שלי. מהפידבקים שקיבלתי מכן לאורך הזמן, אני יודעת שגם אתן אוהבות את האמת האמיתית, הכי RAW, הכי לא מצונזר ולא מיופייף – וחדר השינה של הבלוג יאפשר לי לחשוף בפניכן בדיוק את זה.

away

אז למה בעצם עברתי דירה?
קשיים טכניים מסוימים שחוויתי היו כמו הדליפה הזו בצנרת שגורמת לכן להבין שהגיע הזמן לארוז את הפקלאות ולעבור דירה – וזהו, סיימתי עם האנלוגיות, אני מבטיחה!

Magic

כדי לחגוג את המעבר, מעיין חיים (גם צלמת וגם מאפיינת, הכל באישה אחת!) ואנוכי יצרנו הפקת צילומים שכולה בסימן של התחלות חדשות. רוצות כבר עכשיו את האמת מאחורי הקלעים? אז האמת היא שחיפשנו שקדיות ובסופו של דבר מצאנו קקטוסים – גילוי שבדיעבד שימח אותנו אפילו יותר. הייתי אומרת שזו אנלוגיה טובה לדברים שקורים בחיים האמיתיים, אבל הבטחתי בלי אנלוגיות, אז לא תשמעו ממני מילה נוספת על כך.

Magic3

הפרפרים, שמלת התחרה, הנשיקה מקרני השמש רגע לפני שהיא שוקעת – כל אלו מייצגות את האסתטיקה שלי שלבטח כבר פגשתן ועוד תפגשו באתר החדש ואני כל כך נרגשת לחלוק אותה איתכן.

כדי שנוכל כבר עכשיו לגשת לעבודה הרבה שעוד ממתינה לנו, אבקש מכן לענות על סדרה של כמה שאלות קלילות – קטנטנות – בלתי מורגשות. ברצינות, זה לא ידרוש מכן השקעה של יותר מדקה. אודה לכל מי שתענה על השאלון כדי לשפר את הדירה החדשה והיפה שלי, שאליה אעבור בקרוב.

שיט, עוד אנלוגיה.

לחצו כאן כדי לעזור לי לבנות בית