כשזה נוגע לתיקים שלי, תוכלו לתפוס אותי באחד משני המצבים הבאים: האחד הוא עם תיק גדול שבו אני סוחבת פחות או יותר את כל תכולת הבית והשני הוא עם תיק מיניאטורי למדי שאליו אני דוחסת בקושי רב אפילו ארנקון. כזו אני, בחורה של ניגודים, או משהו כזה.

whatsinmybag

אני מוצאת שאין לי כל כך תיקי ביניים אבל אני מסתדרת יפה מאוד גם בלעדיהם.

מאחר שלאחרונה ביליתי הרבה בחברת שקר החן והבל היופי וזאת על אף שכינתה אותי מדרובה בסרטון האחרון שלנו ביחד, העדפתי את תיק המדוזה החמוד שלי על פני הסמי טריילר שאותו אני מכנה תיק ביום יום וכך יצאנו לנו, קלילות ואוויריות לבלות, עד שהכנאפה שבלסנו לא אפשרה לנו להמשיך להתהלך בקלילות אפילו כשאנו מצוידות בתיק זעיר בלבד.

אז מה בתיק שלנו? דברים הכרחיים לבילוי בעיר: דפים סופחי שומן ומצילים חיים של לייף, פודרה לטאץ’ אפים עם מראה, ליפסטיק לטאצ’אפים גם כן – בהחלט מוצר חובה כשבולסים כנאפה, מטבעות, כרטיסי אשראי – אני כאמור אפילו הצלחתי לדחוס פנימה את הארנקון החביב עליי.

שני פריטים נוספים: תרסיס הרענון הותיק שלי מקודלי יחד עם אחד הבשמים האהובים עליי של קלואה, שילוב מומלץ במיוחד בימי הקיץ ואוזניות: אלו ספציפית עלו באש בתאונת נרות מצערת (אל תשאלו) וקיפחו חייהן, אבל הן הוחלפו באוזניות טריות שטרם פגשו בלהבות. סה טו, כל שאר החפצים נותרו גלמודים בתיק הגדול עד שאתאחד איתם שוב.

מה אתן לוקחות איתכן בתיק ליציאה פרועה בעיר?