Don’t judge a book by it’s cover זו כנראה הקלישאה הותיקה ביותר בספר והאמת היא שברוב המקרים אנחנו לא באמת טורחות ליישם אותה. אין מה לעשות: גם העטיפה, הכריכה, האריזה והקנקן עצמו מעסיקים אותנו ולא רק מה שמתחבא בהם.

four-DIY-gift-wrap-ideas-almost-makes-perfect

מכאן

אותו כלל תקף גם לגבי מתנות: האריזה לגמרי משמעותי: לא אומר שהיא תפצה על מתנה גרועה, אחרי הכל, גם תורת הענקת המתנות היא אמנות בפני עצמה – אבל זה משהו קטן שיכול להפוך את המתנה לעוד יותר כיפית וצורת ההגשה יכולה להעניק למקבלת המתנה תחושה אקסטרה מיוחדת.

IMG_20160225_172807

אז איך עוטפים מתנה כמו בפינטרסט? קודם כל צריך להצטייד בנייר קראפט או בנייר עטיפה יפה. אני מוצאת שביולטה יש ניירות עטיפה מהממים, גם של חברת Rifle paper ולא רק. לאחרונה אפילו הופיע שם נייר עטיפה עם הדפס שיש, היש מושלם מזה?

IMG_20160220_090503

היתרון של נייר קראפט לעומת ניירות שכבר יש עליהן הדפסים, הוא שנייר קראפט הוא הקנבס האולטימטיבי ל-DIY: אפשר להחתים עליו, אפשר ליצור עליו כל מיני יצירות עם צבעי אקריליק ויש אינספור אפשרויות. אפשר כמובן להשאיר אותו גם חלק ונקי כפי שהוא, הוא באמת יפה בפני עצמו. את הנייר אפשר להשיג בחנויות ציוד משרדי.

כעת אתן צריכות חוט איכרים או סרט כלשהו, רצוי בצבעים ניטראליים. עטיפת נייר הקראפט עם סרט או חוט שכזה מעניקה אפקט חגיגי יותר ועכשיו זה כבר מתחיל להיראות כמו החומר שממנו עשויות התמונות בפינטרסט, שזה כאמור הכיוון שאליו אנו מכוונות.

5 simple gift wrap ideas

מכאן

אז יש לנו כאן את הבסיס ואפשר בהחלט לעצור גם כאן אם אתן שייכות לז’אנר המינימליסטי, אבל אם אתן קוראות בבלוג שלי אז סביר להניח שאתן לא – וזה אומר שאפשר להמשיך!

ערכות הנייר של Soulandpaper מושלמות לעטיפות מתנות. השתמשתי בערכת ג’יזל בפעם הקודמת לטובת קישוט אלבום החתונה, אבל כאמור, עטיפת מתנות הן הייעוד המרכזי שלהן ואז באמת כל האלמנטים משתלבים יחדיו בצורה מושלמת. יש שם דגימות של כל מיני פריטים (כמו למשל נייר הקראפט והחוט) שתצטרכו כדי לעטוף מתנה בצורה מושלמת גם אם אין לכן בבית סטוק של מוצרי DIY.

IMG_20160209_143125

תגיות של מתנות תמיד מוסיפות אלמנט מיוחד: יש לי ערכת תוויות של נרקיס שחף ויש לי גם את אלו שקיבלתי בערכת ג’יזל ובאמצעות שבלונה ועט זהוב גם כתבתי עליהן. מה שכיף בארץ זה שיש מעצבים מדהימים בכל הקשור למוצרי נייר אז האפשרויות הן ממש בלתי מוגבלות.

אם אתן לא בעניין של להתלכלך מצבעים אבל בכל זאת רוצות לקשט את האריזה, אז אתן יכולות לבחור בוואשי טייפ יפה, ממליצה בחום על זה של חברת MT או לחילופין באלבומי המדבקות המרהיבים של Michush.

IMG_20160209_142958

הקטע שלי הוא גם תמיד לשלב כל מיני אלמנטים מעולמות שונים במתנה, כשהאהובים עליי במיוחד עם פרחים מיובשים ותמונות פולארויד. אני לא חושבת שיש משהו כיפי יותר מאשר לקבל מתנה שיש בה את כל הפרטים האלה ובמצב כזה ברור שמסתתר משהו כיפי בפנים.

IMG_20160225_172751

חשוב לי תמיד לצרף למתנה גם כרטיס ברכה – ושיהיה מעוצב כמובן. אני ממש נהנית לכתוב ברכות ובעיניי כל ההשקעה בכתיבת הברכה ובעטיפת המתנה אפילו הופכת את כל האקט לפחות חומרי, אלא מוסיפה טאץ’ אישי למשהו שעלול בנסיבות אחרות להיות קצת גנרי. אלה האהובים עליי הם של חברת Rifle כמובן אבל יש לי אוסף ממש גדול שממנו אני שולפת בכל פעם כרטיס לפי מקבלת המתנה והחשק.

Gift-Tag-Stickers

מכאן

אני תמיד מקפידה על כרטיסי ברכה יפים במיוחד מתוך המחשבה שאפשר למסגר אותם וכך הם יכולים להפוך למתנה נלווה שעומדת בפני עצמה.

IMG_20160225_181249

יש לכן טריקים לעטיפת מתנות בסטייל? שתפו אותי!
ללוח ההשראה שלי בנושא DIY >>