כל התמונות שמופיעות כאן בפוסט לא מתארות את שגרת הבוקר שלי בשום צורה, אולי למעט חלוק הכבשים החושני.

morning2

morning3

אני יכולה לספר לכן מה אני לא עושה בשגרת הבוקר שלי בתור התחלה:

אני לא מתעוררת נטולת בגדים, כי החיים הם לא צילומי בודואר, שמע ישראל. בת ישראל, בת אמיתית של מלך, מצליחה להיות חושנית גם בחלוק הכבשים וזה בדיוק מה שאני עושה, אני חושבת שאני לגמרי Rocking it!

morning8

אני לא מתעוררת לצד סידור מופתי של כל מיני אקססוריז נחשקים בהם קינוחים מעוצבים וקפה כמובן.
morning3

את שגרת הטיפוח שלי אני לא מתחילה בניחותא כבר במיטה, תוך שאני מתמתחת לאטי, לוגמת קפה ובודקת מה חדש בעולם.

אם קראתן את הפוסט שלי על העבודה מהבית, אתן לבטח יודעות שאני גם לא עובדת מהמיטה וזה מבחינתי חוק בל יעבור.

morning9

היי, אני אפילו לא ישנה עם מסיכת שינה כי אני בין כה וכה נרדמת כמו בול עץ.

אז כפי שניתן לראות – אין שום אמת בפרסום.

morning4

מה בכל זאת אני עושה בבוקר?

מתעוררת עם הבעה חמוצה, כי למרות שאני טיפוס של בוקר, אני לא ממש טיפוס של השכמה. אחרי שסיימתי להחמיץ כמו חלב שהשאירו בחוץ, אני לוקחת את האטיטיוד הלא מרוצה שלי למקלחת: מצחצחת שיניים, שוטפת פנים.

מחליפה בגדים, דיאודורנט והופ! הפרצוף החמוץ שלי כבר נמצא בחוץ, מברך אנשים בברכת בוקר סביר. אגב, ההבעה הזו משותפת לכל בעלי הכלבים שגלגלו את עצמם מהמיטה בפיג’מה בשעה הזו. אנחנו מחליפים מבטי הזדהות ומתפללים לאלוהי הנאמבר 2 שגם הכלבים שלנו סוף סוף יעשו את שלהם.

morning14

כשאני חוזרת הביתה אני מיד נוחתת מול המחשב, כי ה-OCD לא מאפשר למיילים להמשיך להצטבר שם. רק אחרי שעניתי לכולם, אני ניגשת למטבח, מכינה לעצמי ארוחת בוקר שכוללת בדרך כלל גרנולה, תותים ובננה או השילוב הקדוש: ריבה, חמאת בוטנים ולחם.

בשלב הזה נלחצת האצבע על החבר הכי טוב שלי בבוקר, הקומקום וכך אני מתקרבת אל הקפה המיוחל של הבוקר. יש אגדה אורבנית שאומרת שאני צווחת על כל מי שמנסה לדבר איתי לפני.

morning13

אחרי הקפה אני ניגשת שוב לחדר האמבטיה: מרססת את פניי בתרסיס כלשהו שיעילותו לא ברורה אך גורם לי להרגיש משקיענית, מניחה קרם לחות ואז מצחצחת שוב את שיניי, בתקווה להעלים את האיכסוש של הקפה.

זהו, נגמרה שגרת הבוקר, עכשיו חזרה לעבודה. סיכוי סביר שבפעם הבאה שארים את הראש, זה כי פרי ומונה יבהו בי ואצטרך להבין את המסר ולצאת איתן.

morning12

איך נראית שגרת הבוקר שלכן?