המומחיות שלנו היא לפנות אותך למומחיות שלך

שירותי ראיית חשבון

כל חברה / עצמאי חייב בדיווח דוחות שנתיים לצורך הגשתם לרשויות המס, משרדנו עורך ומכין עבורכם את הדוחות השנתיים לשלטונות המס, תוך כדי תכנוני מס מיטביים עבור העסק.

 

שירותי הנהלת חשבונות שוטפים.
משרדנו מבצע, מנהל ורושם את הפעולות הפיננסיות של העסק או החברה שלך על בסיס יומיומי, ואחראי לכך שהרישום יתבצע באופן נכון, בחשבונות הנכונים, ובהתאם לכללי החשבונאות המקובלים. בנוסף, בכל חודש לקוחותינו מקבלים מאתנו דוחות המותאמים להם אישית כגון דו"ח רווח והפסד חודשי, דו"ח רווח והפסד מצטבר מתחילת השנה, דו"ח עלות שכר חודשית וכיוצא באלה.

כאשר לקוח מקבל דרישה להכנת הצהרת הון אנו מלווים אותו החל משלב הבנת הצורך בהצהרת הון ותפקידה, איסוף המסמכים הרלוונטיים, הכנת הצהרות ההון והגשתן לשלטונות המס, השוואת נתונים שונים בין השנים, ומתן הסברים להפרשי הון.ישנו הבדל בין הצהרת ההון הראשונה לבין הצהרות ההון הבאות לאחר מכן, אנו נלווה אתכם בכל הצהרת הון שתדרשו להגיש.

עסקים רבים מבינים בחשיבותו של חשב השכר אך יחד עם זאת נמנעים מלהעסיק עובד במשרה מלאה ופונים לפתרונות 'Out-Sourcing'. משרדנו מעניק שירותי חשבות שכר מלאים תוך שמירה על דסקרטיות מלאה של נתוני השכר.

השירות כולל יישום הסכמי שכר בין עובד למעסיק תוך פיקוח על ביצוע הפרשת כספים למס הכנסה, ביטוח לאומי ולקרנות השונות.

אחריות על פיצויי פיטורין, תשלומי פנסיה ותשלומים חריגים בתחום השכר, ועדכון תנאי ההעסקה והפרשות השכר על סמך חוקי העבודה השונים. זו דרכנו לדאוג לכך שלקוחותינו המעסיקים עובדים יבצעו את ההעברות בזמן וכחוק ולא יהיו חשופים לתביעות עתידיות מצד עובדיהם.

משרדנו מטפל בעוסקים פטורים /  מורשים עוד משלב הרעיון, אנו מלווים כל לקוח המעוניין להפוך לעצמאי בהכנת תוכנית עסקית התפורה למטרותיו וצרכיו האישיים, חשיבה משותפת על העסק והקמתו, הדרכה על התנהלות מול כלל הגופים הרלוונטיים (מס הכנסה, ביטוח לאומי, מע"מ ועוד..) עם הפיכתו לעצמאי.

לא כל מקצוע זכאי לפתוח עוסק פטור וכחלק מהתהליך אנו נבדוק עבורכם האם אתם זכאים לפתוח עוסק פטור או לחילופין עוסק מורשה ונלווה אתכם בתהליך של פתיחת העסק אל מול הרשויות.

אנו מלווים את לקוחותינו פתיחת חברה / עמותה עוד משלב רעיון, אנו מלווים כל לקוח המעוניין להקים חברה / עמותה החל מתהליך החשיבה על העסק, הכנת תוכנית עסקית התפורה למטרותיו וצרכיו האישיים, ליווי בבחירת עורך הדין המתאים להקמת החברה / העמותה וכמו כן עזרה בפתיחת העסק מול הרשויות (מס הכנסה, ביטוח לאומי, מע"מ ועוד..).

 

שירותי ציות

משרדנו עורך לחברה / עסק את נהלי החברה בתיאום מלא מול הנהלת החברה.

בנוסף, משרדנו יעזור וילווה את העסק ככל הנדרש בלימודם והטמעתם של נוהלי העסק לעובדים הקיימים ולעובדים חדשים.

אנו מבצעים ההדרכות פרטניות לכל עסק אשר במהלכן אנו נכנסים לעומק החוקים הרלוונטיים לעסק. אנו מלמדים בין היתר כיצד לתשאל את הלקוחות, כיצד לזהות ולאתר נקודות אדומות בטפסים שמולאו ע"י הלקוח (הכר את הלקוח, הצהרת נהנה, לקיחת התעודות הנדרשות מחברה ומיחיד).

בתום ההדרכה תוענק לעסק תעודה בה יירשמו נושאי ההדרכה שעברו, שמות המשתתפים בהדרכה והתאריך בה נעשתה ההדרכה.

הדרכות אלו מחויבות עפ"י נוהלי הרשות, החוקים והצווים היוצאים מהם,  ומכאן שההדרכה תיערך אחת לתקופה המוסכמת אל מול הנהלת החברה.

העסק נדרש לשני סוגי דיווחים עיקריים:

 • דיווחים אובייקטיביים: כגון דיווחים על עסקאות מעל סכום מסוים.
 • דיווחים סובייקטיביים:
  • דיווחים כמו "פיצולים", "דרדוסים" ו"פיצול בין מושכים" שהינם טכניים וקלים לזיהוי על ידי המערכות ש"קאופמן ושות' רואי חשבון" בנו ויצרו ע"י חברות תוכנה מתקדמות לנושא זה.
  • דיווחים "איכותיים" – אלו הם דיווחים ששום תוכנה או בדיקה לא יגלו, ורק הבנת המקצוע ע"י עובדי החברה הפוגשים את הלקוחות ומיופי הכח שלהם בדלפק יכולים להבין.
   אנו מדריכים את העסק כיצד לגלות, לזהות ולמצוא את המקרים המחויבים בדיווח.

משרדנו עורך סקר על התנהלות החברה והבקרה הפנימית בה, וזאת במטרה למצוא את הליקויים באופן עבודתה של החברה. משרדנו בוחן את התעודות הנלקחות מהלקוחות, אופן רישום הפרטים הנדרשים עפ"י חוק, דיווחים חסרים, טפסים לא נכונים שנמסרו ע"י הלקוח ופרטים המעלים חשד או חשש המעלים צורך בהעמקת הבדיקה אל מול הלקוחות.

שירותים פיננסים

משרדנו מתמחה בהגשת חוות דעת לבתי משפט בנושאים כלכליים אישיים ו/או עסקיים.
כמומחים אנו מייצגים את לקוחותינו החל משלב הכנת התצהיר לצורך הגשתו לבית המשפט, הכנה לעדותו / לחקירותיו, ועד להיותנו עדים מומחים המעידים בפועל בבית המשפט.

 

משרדנו מלווה את בית העסק בבניית תוכנית עסקית, הכנת התקציב ותזרים המזומנים.
אנו עורכים בכל תקופה בדיקת התחזית אל מול ההוצאות בפועל ובהתאם לכך אנו מבצעים עדכון תקציב ודואגים שלקוחותינו יהיו תמיד עם יד על הדופק בכל הקשור בתקציב החברה ובתזרים המזומנים שלה.

תזרים מזומנים הוא אחד המרכיבים החיוניים ביותר בכל עסק / חברה. בזכות ניהול תזרים מזומנים נכון, עסקים רבים מצליחים לשרוד ואף להצליח בשוק התחרותי. משרדנו מנהל כספים גם עבור חברות ועסקים שעובדים עם רו"ח אחרים ומבצע ניהול תזרים מזומנים יומי, חודשי ואף שנתי, באמצעות בניית תוכנית עסקית ומתן כלים ייעודיים המותאמים לצרכיו של העסק / החברה.

כולל הייעוץ העסקי והיזמות
כבעלי ניסיון רב בניהול ובבקרה פיננסית של עסקים וחברות שונות אנו מעניקים ליזמים ייעוץ עסקי הכולל את בדיקת מידת הכדאיות לפתיחת עסק או רכישתו ובניית התוכנית העסקית והשיווקית. השירות כולל בין היתר תמחור, תקצוב ובקרה על פרויקטים בכל סדר גודל.

משרדנו מבצע בדיקה לכל שכיר לפי מספר קריטריונים המאפשרים החזרי מס בגין גביית יתר על ידי רשויות המס.
בזכות הניסיון הרב שצברנו אנו יכולים לדעת בוודאות מלאה אם לנישום ישנה זכאות להחזר ורק במקרים אלו נדאג ללוות את הלקוח עד לקבלת ההחזר בפועל לחשבון הבנק שלו.

 
סעיף 131 לפקודת מס הכנסה קובע, בין היתר, כי יחיד תושב ישראל, שבתחילת שנת המס מלאו לו 18 שנים, חייב בהגשת דוח על הכנסותיו בשנת המס. על אף האמור, נקבעו בתקנות מס הכנסה (פטור מהגשת דין – וחשבון), התשמ"ח -1988 מקרים בהם לא יחויב יחיד כאמור בהגשת הדוח. התקנות קובעות, בין היתר, כי יחיד תושב ישראל שכל הכנסתו בשנת המס הייתה הכנסה ממשכורת, יהא פטור מהגשת דוח לפי סעיף 131 לפקודה. משכורת לעניין זה, הכנסה שסכומה הכולל אינו עולה על 653,000 ₪ (בשנת המס 2019), שנוכה ממנה מלוא המס החל לפי הוראות הפקודה שהיא אחת מאלה: הכנסת עבודה, קצבה ממעסיק או מקופ"ג, מענק פרישה או מוות החייב במס, היוון קצבה החייב במס וכן הכנסה ממימוש מניות עפ"י סעיף 102 לפקודה. את הדוח יש להגיש לאחר קבלת טופס 106 מהמעסיק (טופס 106 מחולק עד חודש אפריל).

אודות

 • קאופמן ושות' רואי חשבון הוא משרד רו"ח העוסק בראיית חשבון ושירותי ציות, המשרד הוקם ומנוהל על ידי אילן קאופמן, רואה חשבון בעל תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בחשבונאות, ובעל תואר שני במנהל עסקים הכולל התמחות במיסוי עסקי.
 • אילן מעולם לא היה זר לתחום הכספים שכן מיד אחרי שחרורו מהצבא מצא את ייעודו בעולם הפיננסים ושימש במגוון תפקידים בכירים. ניסיונו בתחום כולל בין היתר; מגוון תפקידים בכירים בקבוצת אלביט מערכות, תפקידי סמנכ"ל כספים בחברות הנסחרות ב – 'Nasdaq' וכן שימש כדירקטור במספר חברות פרטיות וציבוריות.
 • אנו מאמינים כי תפקידנו הוא לעסוק במקצוע שלנו על כל גווניו והיבטיו וזאת על מנת לשחרר אתכם מהבירוקרטיה המכבידה וממוסדותיה ובמטרה לאפשר לכם, הלקוחות, לעסוק במה שאתם הכי טובים בו ללא הפרעות.
 • לקוחות 'קאופמן ושות' נהנים מהניסיון שצבר ומעבודה מקצועית עם תוכנות חשבונאיות ופיננסיות אשר הוטמעו בעבודת המשרד לרווחת קהל הלקוחות. אור לניסיונו הרב ולידע המקצועי שהפך לחלק מתשתית העבודה שלנו, מציע משרדנו פתרונות פיננסיים מקיפים ומגוונים ביניהם בדיקת כדאיות לרכישת עסק או לפתיחתו, ניהול תזרים מזומנים שוטף, בניית תוכנית עסקית ושיווקית ויעוץ כלכלי לחברות, לעסקים ולמשפחות.
 • משרדנו מתמחה במתן שירותי ציות וליווי לכל העוסק במתן שירותים בנכס פיננסי ו/או מתן שירותי אשראי.
 • השירות כולל את כל הנדרש בגין שירותי הציות הנדרשים בעסקו.
 • המטרה שלנו לתת ללקוחותינו בתחום הציות את השקט הנדרש להם לעבודה שקטה אל מול הרשויות הרלוונטיות.

מאמרים

אני אמא? פוסט יום העצמאות שלי

כשהייתי צעירה יותר, הייתי בטוחה שמתישהו אהפוך לאמא, מין ברירת מחדל כזו שהיא תוצר של כל מיני ציפיות חברתיות ולא חושבים עליה יותר מדי. אם

מייקאובר לפינת העבודה

כשעברנו לגור בדירה הנוכחית, קצת התאכזבתי מכך שאין לי חדר ספייר לעבוד בו, כמו שהיה לי בדירה הקודמת. היה לי ברור שאעבוד מהבית וחששתי קצת,

איך לצמצם את אוסף האיפור או הבגדים?

כולנו מעדיפות לחשוב על עצמנו כצרכניות הנבונות ביותר: תמיד נקנה את המוצר במחיר המשתלם ביותר, נתאזר בסבלנות כדי לצוד את המוצרים בדיוק במחירים שאנחנו רוצות,

To change or not to be

הקשר שלנו עם שינויים הוא מורכב To say the least. מעטים הם האנשים שאותם אני מכירה ומסוגלים להודות בפה מלא שהם אוהבים שינויים. שינויים תמיד

צור קשר

ניתן לקבל תשובה לכל שאלה פיננסית. טופס צור קשר זה מיועד לכם –  עצמאים, בעלי חברות, עוסקים מורשים, עוסקים פטורים, בעלי משפחות המעוניינים לקבל ייעוץ כלכלי למשפחה או לבדוק את כדאיות לקיחת או שחזור המשכנתא הטובה ביותר עבורכם, או הזקוקים ליעוץ עסקי לקראת פתיחת עסק חדש או השקעה בעסק קיים.

אנחנו כאן כדי לעזור ולתת מענה לכל שאלה פיננסית.

היוצרים קשר דרך דף זה נהנים מהטבות מפנקות: החל בהדרכה ראשונה בתוכנת 'אקסל' לניהול שוטף של תזרים המזומנים בעסק או בבית בחינם, עבור דרך פגישת ייעוץ עסקית ראשונה בחינם וכלה בפגישת ייעוץ כלכלי למשפחה בחינם.

account android arrow-alt-circle-down arrow-alt-circle-left arrow-alt-circle-right arrow-alt-circle-up arrow-down arrow-left arrow-right arrow-up author bars behance blogger buffer caret-down caret-left caret-right caret-square-down caret-square-left caret-square-right caret-square-up caret-up cart-menu-1 cart-menu-2 cart-menu-3 cart-menu-4 categories chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up clock close comments cookies copyright coupon-discount date-modified date-published discord double-arrows-down double-arrows-left double-arrows-right double-arrows-up dribbble envelope-open envelope eye facebook fax flickr foursquare github gmail google-drive grid-view hashtag hollow-ring homepage instagram ios level-down-alt level-up-alt line link linkedin list-view login logout long-arrow-alt-down long-arrow-alt-left long-arrow-alt-right long-arrow-alt-up medium messenger mobile-menu mobile phone pinterest place qq quote-left quote-right quotes reading-time-hourglass reading-time-stopwatch reddit rss scroll-to-top search shazam shopping-bag shopping-cart side-panel-opening-2-left side-panel-opening-2-right side-panel-opening-left side-panel-opening-right skype slack small-arrow-down small-arrow-left small-arrow-right small-arrow-up sms snapchat soundcloud spinner spotify stackoverflow sync telegram tiktok times-circle tinder trello tripadvisor tumblr twitch twitter viber vimeo vine vkontakte website wechat whatsapp windows wishlist xing yelp youtube zoom דילוג לתוכן