לובה, בת 31 מחולון. חובבת אופנה משופמת וזנבות מסוגננים. מתייחסת לאיפור ביראת שמיים אך מסרבת לקחת את כל השאר ברצינות. חולקת דירה עם נתן, בן הזוג הגיבור, שתי הבנות השעירות- פרי ומונה, החתולה הפוזלת מטי וכמות מדאיגה של חפצים ועציצים.
את הרשימות לפוסטים כותבת על מפיות כי את המחברות היפות שומרת לאירועים מיוחדים.

את האהבה שלי לרשת גיליתי לפני עשור (!) כשהתחלתי לכתוב את הבלוג בגלגולו הקודם כשעוד זכה לשם I heart fashion. אהבה לכתיבה ליוותה אותי מאז ומתמיד ויעידו על כך הגננות שלי מימיי כפעוטה (היי רונית!) אך הפעילות בבלוג חשפה בפניי עולם החדש הכולל גם צילום ורשתות החברתיות.

דוברת בלוגינג, אינסטגרם, יוטיוב ופינטרסט בצורה שוטפת – מכורת אונליין ולא מתביישת להודות בכך.

המגזין שלי Fashion Tails הוא מגזין לייף סטייל מסחרי. אני משקיעה במגזין את הלב, את הנשמה וגם לא מעט משאבים (רק תשאלו את רואה החשבון שלי, לו אני מגישה את החשבוניות התמוהות ביותר). חמישה פוסטים עולים בשבוע המבוססים על התכנים, הצילומים והטקסטים המקוריים שלי בניסיון להגיש את עולם הלייף סטייל מתוך ראיית העולם שלי.

אני מציעה מגוון אפשרויות פרסום במגזין ומאמינה גדולה בקונספט של שיווק באמצעות תוכן. במקום שאטריח אתכן בהסברים מייגעים על הקוד האתי שלי ועל כך שאני דוגלת בעבודה עם מותגים שאני אוהבת ומאמינה בהם בלבד – אני מזמינה אתכן לבקר בסלון שלי, הלא הוא המגזין שלי ולהתרשם מכך בעצמכן. 

♥ לפני כשלוש שנים הפכתי את האתר שלי למגזין תוכן מסחרי וכיום אני מלמדת יוצרות תוכן איך לבצע מוניטיזציה לתכנים שלהן במטרה לייצר אפיק פרנסה ריאלי מהבלוג ועל הטכניקות שלי לניהול אפקטיבי של קהילת אונליין. שיטת הלימוד שלי מבוססת על פגישה אישית במסגרתה אני מעבירה טכניקות בדוקות שנאספו לאורך השנים אשר סייעו לי לחזק את הקהילה שלי ולהפוך את המגזין לערוץ מכניס.

♥ כיום אני עובדת עם פלטפורמת המוניטיזציה הגדולה בעולם הלייף סטייל – Rewardstyle ואף עברתי חניכה ומנטורינג אישי על ידי המותג במטרה להגדיל הכנסות.

כמו כן, אני מייצרת שפה ויזואלית לעסקים ובאמצעות השפה הזו אני משווקת וממתגת אותם ברשת, במסגרת השירותים הבאים:
♥ הכנת בנק אימג’ים לשימוש ברשתות החברתיות
♥ בניית אסטרטגיית פרסום בדיגיטל
♥ ניהול ערוצי מדיה חברתית – אינסטגרם (+סטורי), פייסבוק, פינטרסט
♥ כתיבת תוכן מגזיני

אמ;לק:אם אתם אוהבים את הווייב שלי ויש לכן עסק מנצנץ בתחום הלייף סטייל והחתונות, אם אתן בלוגריות ותרצו ללמוד עוד על בניית מותג באמצעות הבלוג והגדלת הכנסות באמצעותו – אשמח לעבוד איתכן! לפרטים נוספים ניתן ליצור איתי קשר במייל:
luba@fashion-tails.com

* לשימוש בכל אחת מהתמונות שעולות אצלי במגזין, יש צורך ליצור קשר מראש.